Johnny Depp Hayranlarının Keyifle İzleyeceği En İyiler Arasında 15 FilmAlice In Wonderland – Alis Harikalar Diyarında (IMDB: 6,5)

Alis Harikalar Diyarı’ndayı bu sefer de Tim Burton yorumu ile izliyoruz. Johnny Depp, bu filmde Mad Hatter rolünde. Filmde 17 yaşındaki Alice, sosyeteye tanıtım partisinde iken beyaz bir tavşanı takip ederek kendini aslında 10 sene önce ziyaret ettiği fakat şu anda hatırlamadığı Harikalar Diyarı’nda bulur.

Ed Wood (IMDB: 7,9)

Kimilerine göre başarılı bir yönetmen, kimilerine göre oldukça keyifli filmlere imza atmış olan, kimilerine göre de şahsına münhasır bir yönetmen olan Ed Wood’un ayrıntılı yaşam hikayesinin anlatıldığı bir film.

Pirates Of The Caribbean: The Curse Of The Black Pearl – Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti (IMDB: 8)

Beş farklı filmden oluşan bir seri olan Karayip Korsanları, sevimli ve üç kağıtçı korsan Jack Sparrow’un gemisi Siyah İnci, düşmanı Kaptan Barbossa tarafından çalınır. Aynı zamanda Belediye Başkanı’nın kızını da kaçırır. Hem Siyah İnci’sini hem de kızı kurtarmak için Elizabeth’in çocukluk arkadaşı Will ile güçlerini birleştirir.

Rango (IMDB: 7,2)

Gore Verbinski tarafından yönetilen filmde Johnny Depp, kimlik bunalımına girmiş bukalemun Rango’yu seslendirmektedir. Kendini kötü şeylerden sakınan ve evcil hayvan hayatı yaşayan Rango’nun maceraları anlatılmaktadır.

Benny & Joon (IMDB: 7,2)

Film, Jeremiah S. Chechik tarafından yönetilmiştir. Araba tamircisi olan Benny, akıl hastası kız kardeşi Joon ile yaşamaktadır. Tuhaf alışkanlıklara sahip Joon, evdeki hizmetçileri sürekli kaçırmaktadır.Ve bir gün en az kendisi kadar tuhaf bir adama aşık olur.