Dijital platformlarda yine dolu ve birbirinden eşsiz dizi ve filmler bizleri bekliyor. Ayrıca vizyona girmesi beklenen muhtemel filmlerle yaz dönemi iyi geçecek gibi. Bu yazı içinde hem dijital platformlarda merak edilen hem de vizyona girecek olan film seçmesi yaptık.

Tamamen dürüst olmak gerekirse, COVID nedeniyle uzun süre dizi ve filmlerden mahrum kaldık. Ama bu hasret artık son buldu. Hem de bu hasreti çok büyük bir yapım geride bıraktı. Büyük başarı kazanan Top Gun: Maverick sinemayı hayata döndürdü.

Paneller, sunumlar ve gösterimler Cuma’dan Pazar’a kadar sürer. İşte dizi ve filmde görebileceğimizi düşündüğümüz bazı yapımlar…

Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda

Black Panther: Wakanda Forever, Marvel Sinematik Evreni için 11 Kasım’da sinemalarda olacak. Sinemalardan sonra ise Disney Plus’a kısa süre içinde geleceği tahmin ediliyor.

Ryan Coogler, Nakia rolünde Lupita Nyong’o ve Okoye rolünde Danai Gurira ise yönetmenliğe geri dönüyor. Ancak Marvel, Chadwick Boseman Ağustos 2020’de öldükten sonra Kara Panter rolünü yeniden düzenlememeyi taahhüt etti. Bu nedenle bu filmin tam olarak hangi yöne gittiğini görmek ilginç olacak.

She Hulk: Avukat

She-Hulk: Adtorney At Law’ın Disney Plus’ta yayınlanmasına bir aydan az bir süre kaldı. Filmin CGI She-Hulk’u etrafındaki tüm tartışmalara rağmen, iyi olduğunu gösteriyor. Tatiana Maslany yaptığı her şeyde harika. Bu yüzden bunun için yüksek beklentilerim var.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri

En çok merak edilen dizilerden biri de Yüzüklerin Efendisi. Sinema tarihinde önemli bir yer edinen yapım şimdi karşımıza bir dizi olarak çıkacak. Bazı kesim tarafından kuşkuyla yaklaşılsa da çok merak ediliyor.

Prime Video’ya gelecek olan Yüzüklerin Efendisi iyi bir görsel şova sahip. Şimdiye kadar, Güç Yüzükleri iyi görünüyor.

Kıdem Tazminatı

Kıdem tazminatı hala 2022’nin en iyi dizisi. Bu yüzden Apple TV’nin bu yılki gösteriyle ilgili bir panelle giriş yaptığını görmekten memnunuz. Herhangi bir görüntü görmek için çok erken olsa da, yaratıcı Dan Erickson ve yapımcı Ben Stiller, Severance’ın inanılmaz 1. sezon finalinden sonra 2. sezonun yönü hakkında bazı ipuçları paylaştı. Ancak çözmek için henüz erken.

Bir cevap yazın
You May Also Like