All of Us Are Dead’in inanılmaz bir ilk sezonunun ardından birçok abone dizinin geleceğini merak etti. ‘All of Us Are Dead’ 2. sezon hakkında bildiğimiz her şeyi Netflix’te takip edeceğiz. Söylentiler dolaşa da en iyi haber yine Netflix’ten geldi.

Squid Game dünyayı kasıp kavurduğundan beri, All of Us Are Dead Netflix’teki en başarılı K-Drama yayını oldu. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca hayranlar ikinci bir sezon görüp göremeyeceğimizi sorguladılar.

Netflix’in Geeked Week etkinliği sayesinde All of Us Are Dead’in 2. sezon için yenilendiği ortaya çıktı ve şimdi zombileri duyuyoruz. korku ön prodüksiyona girdi. İşte şimdiye kadar bildiklerimiz…

All of Us Are Dead dizisi

All of Us Are Dead, Chun Sung-il tarafından yazılan ve Joo Dong- geun’un Now at Our School adlı webtoon’a dayanan bir Güney Kore Netflix Orijinal zombi-korku dizisidir. Dizi, Trap, King2Hearts ve Intimate Strangers’daki çalışmaları ile tanınan Lee Jae Gyoo tarafından yönetildi. Dizinin arkasındaki yapım şirketi Kim Jong-hak Production ve Film Monster’dı.

Bir zombi virüsü okullarını yıktığında, küçük bir öğrenci grubu içeride sıkışıp etraflarındaki et yiyen kalabalığa karşı hayatta kalma mücadelesi veriyor.

Bildiğiniz gibi Netflix, yenilemeler söz konusu olduğunda birçok faktörü göz önünde bulunduruyor. İlk aydaki abone izleyici sayısı, diziyi bitiren abone sayısı ve toplam izlenen dakika sayısı Netflix’in yenileme için dikkate alacağı pek çok faktörden sadece birkaçı.

Netflix’in En İyi 10 saatlik verileri sayesinde, 23 Ocak ile 10 Nisan arasında, dizinin İngilizce olmayan küresel TV listelerinde yer aldığını ve 659.510.000 saat izlendi. Platformdaki ilk 30 gününde 362.643.000 saat izlendi.

All of Us Are Dead ikinci bir sezona ihtiyaç var mı?

All of Us Are Dead’in ikinci bir sezona ihtiyacı olup olmadığı son derece objektif ve muhtemelen birçok kişinin fikrini ortadan ikiye bölecek. 

Hayatta kalanların hikayeleri, her biri yeni dünyada kendi yerlerini bulmaya çalıştıkları için çoğunlukla tamamlandı. Ve yepyeni bir salgın olmadıkça, hikayenin bundan sonra nereye gideceğini belirlemek son derece zor.

All of Us Are Dead 2. sezon yapım durumu nedir?

Gelen haberlere göre All of Us Are Dead’in 13 Temmuz 2022’de ön prodüksiyona girdiğini biliyoruz. İkinci sezonda çekimlerin ne zaman başlayacağı belli değil. Ancak ön prodüksiyonun çoktan başladığını düşünürsek, çekimlerin bu süre içinde başlayacağını düşünüyoruz. 

Bir yanıt yazın
You May Also Like