1. Ana
  2. Sinema Gündemi
  3. Pretty Little Liars’ın Emily’si Shay Mitchell Bebeğini Düşürdü

Pretty Little Liars’ın Emily’si Shay Mitchell Bebeğini Düşürdü

Instagram’da birçok kullanıcının yaptığı gibi 2018’i uğurlarken Pretty Little Liars ile adını büyük kitlelere duyuran güzel oyuncu Shay Mitchell de 2018’de yaşadığı güzel ve unutulmaz anların fotoğraflarını paylaştı. Birbirinden güzel fotoğraf paylaşan 31 yaşındaki Mitchell, paylaştığı sonogram ve kırık kalp emojisi ile birlikte hayranları ve sevenleriyle geçen sene bebeğini düşürdüğünü açıkladı.

Birçoğunuzun bana karşı gösterdiğiniz destek ve şefkat, beni en karanlık günlerimde bile ayağa kaldırdı, bunlardan biri de geçen sene umutlarımın ve hayallerimin çocuğunu düşürdüğüm zamandı. Yeni yıl ruhuna bürünmüşken, bence hepimiz bu yolculukta hep birlikte yol aldığımızı hatırlamalıyız, iyi zamanlarda da, kötü zamanlarda da. Ayrıca diğer insanlarım ne mücadeleler verdiğini ve zorluklar atlattığını gerçek anlamda nadiren bildiğimizi de kendimize hatırlatalım. Hadi 2019’da hepimiz biraz daha merhametli, empatik, sabırlı ve birbirimize karşı daha düşünceli olmayı deneyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>