Geçtiğimiz günlerde yeni filmi Glass’ın tanıtımı için Live! with Kelly & Ryan programına katılan güzel oyuncu Sarah Paulson, dünya çapında oldukça ilgi çeken filmleri Bird Box hakkında da konuştu. Filmin izleyicilerinin filmde yapıldığı gibi göz bandı takarak bir şeyleri yapmaya çalıştıkları #BirdBoxChallenge akımı hakkında Paulson pek de memnun olmadığını dile getirdi.

Filmin insanlar üzerinde yankı yapması çok heyecan verici ve umarım insanlar filmi izlemekten zevk almanın yollarını bulurlar. Ama gerçekten umarım ki insanlar filmin en tehlikeli kısmını yeniden canlandırmayı denemezler. Bu bir film ve bu akımı evde denememelisiniz. Film ekibi olarak trajik hiçbir şeyin yaşanmasını istemeyiz.

Filmde bir kadın ve çocuklarının hayatta kalmak için gözlerini bağlayarak güvenli bölgeye doğru yapacakları yolculuk işleniyor. Milyonları intihara sürükleyen bir salgının yayılması ile hayatta kalmayı başaran Malorie ve çocukları, artık daha güvenli bir bölgeye doğru gitmek zorundadır. Josh Malerman’ın aynı isimli romanından sinemaya uyarlana filmde Sandra Bullock, Trevante Rhodes, Sarah Paulson gibi isimlerin yer alırken, filmin yönetmen koltuğunda ise Susanne Bier oturuyor. Netflix, filmin yayınlanmasının ilk haftasında 45 milyondan fazla izleyici tarafından izlenmişti. Variety’e göre film bugün dünya çapında 80 milyondan fazla evde izlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like