Millie Bobby Brown , Universal Pictures’ın için Anthony ve Joe Russo’nun yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlendiği bilim kurgu filmi “ The Electric State ” başrol oyuncusu olarak yer alacak.

Simon Stalenhag’ın aynı adlı resimli romanına dayanan proje, alternatif bir geleceğe dayanıyor ve kendisine gelen tuhaf ama tatlı bir robotun aslında kayıp kardeşi tarafından gönderildiğini fark eden genç bir kızı (Brown) konu alıyor. Genç kız ve robot, erkek kardeşini her türden robotun bulunduğu hayali bir insan dünyasında bulmaya koyulur ve bu süreçte büyük bir komployu ortaya çıkarırlar.

Anthony ve Joe Russo, yaptıkları açıklamada şunları söylediler: “’Electric State’in sinema gösterimi olarak yayınlanmasını taahhüt eden Universal ile bu anlaşmayı yapmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, film yapımcıları olarak bizler ve sinemalarda filmleri yeniden deneyimleme fırsatı isteyen dünyanın her yerinden izleyiciler için inanılmaz bir haber. Bu aynı zamanda, aşılar kullanılabilir hale geldikçe sinema pazarının geri döneceğinin olumlu bir işaretidir.”

Marvel’ın gişe rekorları kıran filmleri “Avengers: Endgame” ve “Avengers: Infinity War” u yönetmeleriyle tanınan Russo kardeşler, 2017’den beri projeyi geliştiriyor. AGBO prodüksiyon aracılığıyla The Electric State filmini yönetecek ve üretecekler. Mike Larocca da AGBO çatısı altında üretim yapacak. Andy ve Barbara Muschietti de prodüksiyon yapacak.

“Avengers: Endgame” ve “Avengers: Infinity War”un senaryosunu yazan Christopher Markus ve Stephen McFeely, “The Electric State” için senaryoyu yazdı.

Brown şu anda Eleven karakterini oynadığı “Stranger Things” dizisinin dördüncü sezonunun çekimlerini yapıyor. Başarılı oyuncunun yer aldığı filmler arasında “Enola Holmes”, “Godzilla vs. Kong”, “Damsel”, “A Time Lost” ve “The Girls I Been” yer alıyor.

Russo kardeşler, Greenberg Glusker’de CAA ve Matt Galsor tarafından temsil edilmektedir. Markus ve McFeely, avukat David Colden tarafından temsil edilmektedir. Brown, WME, PCMA Productions ve Hansen, Jacobson, Teller, Hoberman, Newman, Warren, Richman, Rush, Kaller & Gellman LLP tarafından temsil edilmektedir. Muschiettiler WME tarafından temsil edilmektedir.

 

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like