2021 yılı, Kore film ve dizi hayranları için heyecan verici bir zaman olmaya devam ediyor ve Netflix, mevcut arşivine daha fazlasını eklemeye devam ediyor.

Lee Kye Byuk tarafından yönetilen yeni Güney Kore Netflix Orijinal romantik drama filmi Sweet & Sour, dünya çapında yayın platformuna geliyor.

Yayınlandıktan sonra Sweet & Sour, 2021’de Netflix’e gelecek dördüncü Güney Kore Orijinal filmi olacak. Netflix, Güney Kore’den içeriklere şimdiden yüz milyonlarca dolar yatırım yaptı ve bununla da sınırlı kalmayacak gibi görünüyor.

Film, üç genci takip eden gerçekçi bir modern romantizm hikayesini anlatıyor. Görünüşte çelişkili olan filmin başlığı, yalnızca aşkın ilk tatlı aşamalarını değil, aynı zamanda zamanın geçmesiyle beraber yaşanan acı sonunu da ima ediyor. Sweet & Sour kadrosunda yükselen yıldızlar Jang Ki-yong, Chae Soo-bin ve Krystal Jung yer alıyor.

Search WWWThe Bad Guys: Reign of Chaos’taki rolleriyle yıldızı daha çok parlayan Jang Ki-yong, filmdeki erkek arkadaş karakteri Jang Hyeok’u canlandırıyor.Bu partnerin filtrelenmemiş tasviri, ilişkinin başında tatlı bir adamdan tepkisiz bir erkeğe yavaş yavaş dönüşürken izleyicilerin sevinç ve öfkeyle nabzını hızlandıracak.

Jang Hyeok’un sevgili kız arkadaşı Da-eun, I’m Not a RobotWhere Stars Land ve A Piece of Your Mind’daki rolleriyle kendini yeni nesil bir romantik komedi yıldızı haline getiren Chae Soo-bin tarafından canlandırılıyor. Pek çok genç izleyici, hem hemşire olarak işinden hem de aşk hayatından bıkmış olan karakteri Da-eun ile ilişki kuracak.

Jang Hyeok’un büyük isimli kurumsal işvereniyle yaptığı iş görevi sırasında tanıştığı kadın Bo-yeong, Krystal Jung tarafından canlandırılıyor. Her zamanki şık imajından farklı bir çekicilik sergileyen Jung, Bo-yeong’u Jang Hyeok ile aşk-nefret ilişkisi içinde ilginç bir karaktere dönüştürürken, onlar şirkette aynı kalıcı pozisyon için işbirliği yapar ve rekabet eder.
Yönetmen Lee Gae-byok’un bu gerçekçi aşk hikayesine yeni ve eğlenceli yaklaşımı, oyuncular Jang Ki-yong, Chae Soo-bin ve Krystal Jung arasındaki kimya ile daha da zenginleşiyor.

Sweet and Sour, 4 Haziran’da dünya çapında yalnızca Netflix’te yayınlanacak.

Bir yanıt yazın
You May Also Like