Kevin Hart’ın yaklaşan dizisi “Fatherhood”, Haziran’ın ikinci haftasında  Netflix’te uygun bir şekilde galasını yapacak.

Amerikalı film yönetmeni, film yapımcısı, senarist, oyun yazarı ve aktör Paul Weitz tarafından yönetilen film ilk olarak Sony Pictures’da kuruldu ve 16 Nisan’da sinemada gösterime girmesi planlanıyordu. Ancak stüdyo, Netflix ile (Çin hariç) bir lisans anlaşması müzakere etti. Bunun nedeni ise koronavirüs salgını nedeniyle ABD sinemalarının yaklaşık %50’sinin kapalı olması. “Fatherhood” şimdi 18 Haziran’da yayın devi Netflix’te yayınlanmaya başlayacak.

Netflix’e geçişle birlikte Barack ve Michelle Obama’nın yapım şirketi Higher Ground filme dahil oldu. Dana Stevens (“Melekler Şehri”, “Aşk Limanı”) Weitz ile birlikte senaryoyu yazdı.

Sony, salgın sırasında Seth Rogen’in HBO Max’e “An American Pickle” ve Hulu’ya Kristen Stewart liderliğindeki romantik komedi “Happiest Season”da dahil olmak üzere birkaç film yükledi. Netflix aynı zamanda aktif bir alıcı olmaya devam etti ve Aaron Sorkin’in “The Trial of the Chicago 7”, romantik komedi “The Lovebirds” ve animasyonlu çocuk filmi “My Little Pony” gibi filmleri bünyesine aldı.

Hart için “Fatherhood” filmi, onun ciddi yanını gösterme şansı oldu. Matthew Logelin’in çok satan kitabının beyazperdeye uyarlaması olan film, karısı doğum sırasında öldükten sonra kızını büyütmek zorunda kalan bir dul adama odaklanıyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Alfre Woodard, Lil Rel Howery, DeWanda Wise ve Anthony Carrigan yer alıyor.

Hart, filmin yapımcılığını Marty Bowen, David Beaubaire ve Peter Kiernan ile yaptı. Sorumlu yapımcılar arasında Betsy Danbury, Aaron L. Gilbert, Jason Cloth, Bryan Smiley, Jaclyn Huntling Swatt, Isaac Klausner, Channing Tatum ve Reid Carolin bulunuyor.

Bu yılın başlarında, Hart ve HartBeat Productions şirketi, Netflix ile bir film anlaşması imzaladı. Ancak, “Fatherhood” bağımsız olarak lisanslandı ve genel anlaşmanın bir parçası olmadı.

Hart, UTA, 3 Arts Entertainment ve Schrek Rose tarafından temsil edilmektedir. Weitz, Morris Yorn’da UTA ve avukat Alex Kohner tarafından temsil edilmektedir. Stevens, Ziffren Brittenham’da UTA ve avukat Wendy Kirk tarafından temsil edilmektedir.

Bir cevap yazın
You May Also Like