Geeked Week etkinliği, Netflix’te rüzgar gibi esiyor. Bu dönemde birbirinden önemli yapımları tanıtan platform, izleyicisini yine doyuracak yapımları topluyor.

Son zamanlarda Güney Kore dizileri Netflix’te dikkat çekiyor. Asya dizi ve filmleri, izleyicilerin dikkatini çekmesiyle beraber online izleme platformu bu tarafta daha çok yoğunlaştı. Özellikle de Squid Game’in dünya çapında ün yapmasının ardından Asya yapımlarının izlenirliği daha çok arttı. Hatta La Casa de Papel’in Kore versiyonu çıkmasıyla yapımların Asya’ya doğru ilerlediğini gördük.

The Walking Dead dizinin esintilerini taşıyan All of Us Are Dead, izleyici tarafından başarılı bulundu. Ancak 1. sezon sonrasında yeni sezonun ne zaman geleceği merak ediliyordu. Netflix, Geeked Week etkinliğinde, All of Us Are Dead ile ilgili bir paylaşım yaptı. Fakat bu yaklaşım oldukça kısaydı. Yine de diziseverleri heyecanlandıran bir gelişme oldu.

All of Us Are Dead 2. sezon geliyor

Squid Game dünyayı kasıp kavurduğundan beri, All of Us Are Dead Netflix’teki en başarılı K-Drama yayını oldu. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca hayranlar ikinci bir sezon görüp göremeyeceğini sorguluyor. Netflix’in Geeked Week etkinliği sayesinde All of Us Are Dead’in 2. sezon için yenilendiği ortaya çıktı.

All of Us Are Dead, Chun Sung-il tarafından yazılan ve Joo Dong- geun’un Now at Our School adlı webtoon’a dayananbir Güney Kore Netflix Orijinal zombi-korku dizisidir. Dizinin yönetmenliğini Trap , King2Hearts ve Intimate Strangers gibi yapımlarla tanınan Lee Jae Gyoo yapıyor. Dizinin arkasındaki yapım şirketi Kim Jong-hak Production ve Film Monster.

All of Us Are Dead (Hepimiz Öldük) konusu

Bir zombi virüsü okulda yayılır. Hızla büyüyen virüs tüm şehire yayılır. Küçük bir öğrenci grubu ise okul içinde sıkışıp kalır ve etraflarındaki zombi kalabalığana karşı hayatta kalma mücadelesi verir.

Dizinin en can alıcı sorusu ise 1. sezon ile final yaptığı izlenimi vermesi. Hayatta kalanların hikayeleri, her biri yeni dünyada yerlerini bulmaya çalıştıkça, dizi çoğunlukla tamamlandı. Yepyeni bir salgın olmadığı sürece, hikayenin bundan sonra nereye gideceğini belirlemek son derece zor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like