Netflix, Stranger Things  4. sezonu için bir teaser yayınladı. 2016’da yayınlandıktan sonra, Netflix’in orijinal dizisi kısa sürede tüm zamanların en başarılı projelerinden biri olmayı başardı. Sonraki her sezon bir öncekinden daha popüler oldu ve son zamanlarda yaşanan gecikmeler izleyicileri oldukça üzdü. Hollywood’un geri kalanı gibi, Stranger Things  4. sezonunun prodüksiyonu da koronavirüs salgını nedeniyle durduruldu ve Duffer kardeşlere karantinada sezonun senaryosunu bitirme şansı yakaladı. Oyuncular ve ekip prodüksiyona geri döndü, ancak gecikme hala uzun sürebilir gibi görünüyordu.

Star Finn Wolfhard, Stranger Things’in 2022’ye kadar prömiyer yapamayacağını söylerken, Gaten Matarazzo prodüksiyonun normalden daha yavaş bir süreç olduğunu söyledi. Yine de bu, oyuncu kadrosunun sezonu hızlandırmasını engellemedi.

Çoğu izleyici, dizinin yaklaşan dördüncü sezonunda Stranger Things grubunun büyümesini bekliyor, ancak Netflix’in yeni yayınlanan fragmanı bizi zamanda geriye götürüyor. Eleven’in Rainbow Room’daki geçmişine odaklanan yeni görüntüler, Eleven’in geçmişinin yeni bölümlere nasıl etki edeceği hakkında pek bir şey ortaya koymuyor. Bununla birlikte fragman, Dr. Brenner’ın ve Eleven’ın kardeşlerinin Stranger Things 4’te geri dönüş yapabileceğini öne sürüyor.

Netflix, geçen hafta gizemli bir videoyla yayınlanacağını ima ettikten sonra 4. sezonun yepyeni tanıtımını yaptı. Stranger Things’in dördüncü sezonu, zamana geri dönüyor gibi görünüyor ve izleyicileri Eleven ve kardeşlerinin üzerinde hala deneylerin yapıldığı Hawkins Laboratuvarı’na götürüyor. Klibin sonunda Eleven gözlerini açmadan önce Dr. Brenner’ın farklı sesi klipte duyulabilir, “Eleven, dinliyor musun?“.

Stranger Things 4’ün  yeni tanıtımını aşağıdan izleyin:

Stranger Things 4 için yayınlanan bu teaser, dizinin önceki teaser’ından biraz farklı. Önceki teaser’da yayınlanan görüntüler izleyicilerin Jim Hopper’ın aslında hayatta olduğunu ve üçüncü sezonun sonunda gördüğümüz Rus bilim adamları ve Demogorgonlarla yaptıkları deneyler (Hopper’ın ilk etapta Rusya’ya nasıl gittiği ile birlikte) hakkında daha fazla şey öğreneceklerini ima etti.

Netflix’in yeni fragmanı, Eleven’ın geçmişini bu hikayeye bağlayacak gibi görünüyor ve potansiyel olarak Stranger Things’in ilk sezonunda tanıtılan tüm parçaları bir araya getiriyor. Eleven’ın güçleri bir şekilde diğer dünyaya bağlanabilir mi? Neden olmasın.

Stranger Things 4’ün Netflix’e ne zaman geleceği konusunda hala bir bilgi yok. O zamana kadar izleyicilerin en iyi yaptığı şeyi yapmak zorunda kalacağız: spekülasyon!

Bir yanıt yazın
You May Also Like