Halle Berry , Netflix için yayınlanacak olan “Our Man from New Jersey” adlı yeni casus filminde Mark Wahlberg’le birlikte oynayacağı role hazırlanıyor.

Wahlberg, geçen yıl yayın devinde “Spenser Confidential”ın başarılı lansmanının ardından şimdi de aynı zamanda filmin yapımcılığını Stephen Levinson ile birlikte gerçekleştirecek. Filmin senaryosu, 2012 yapımı filmler Safe House and Stolen’ı yazmasının yanı sıra 2016 yapımı televizyon dizisi Designated Survivor’ı yaratması ve yazması ile bilinen senaryo yazarı David Guggenheim tarafından yazılıyor ve Levinson’ın bir fikrine dayanıyor.

Konunun detayları ve Berry’nin rolü ile ilgili detaylar şimdilik gizli tutuluyor, ancak film “mavi yakalı James Bond” filmi olarak tanımlanıyor.

2002 yapımı “Die Another Day”de Pierce Brosnan’ın Bond’unun karşısında Jinx rolünü unutulmaz bir şekilde oynadıktan sonra, filmin öncülü Berry için tanıdık bir alan gibi geliyor.

O zamandan beri Berry etkileyici bir aksiyon filmi özgeçmişine sahip oldu diyebiliriz. Berry, “X-Men” serisinde Storm’u oynadıktan sonra, son olarak “John Wick: Chapter 3 – Parabellum”da rol aldı ve Roland Emmerich’in “Moonfall” filminin çekimlerini tamamladı.

Yeni proje ayrıca Berry’nin kısa süre önce ilk yönetmenlik denemesi “Bruised”ı alan Netflix ile olan ilişkisini de sürdürmesine neden olacak. Berry ayrıca geçen yıl Toronto Uluslararası Film Festivali’nde prömiyeri yapılan filmde karma bir dövüş sanatları savaşçısını canlandırıyor.

Berry, 2002’de “Monster’s Ball”daki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu dalında Akademi Ödülü’nü kazandı ve bu onu ödülü kazanan ilk (ve hala tek) siyahi kadın yaptı. Berry ayrıca yapımcılığını üstlendiği “Introducing Dorothy Dandridge” ile Emmy, Altın Küre, SAG ve NAACP Görüntü Ödülü kazandı.

Berry perde arkasında 2020’de sağlık ve zindelik platformu rē • spin’i kurdu. Berry, kapsayıcılık ve sohbet yoluyla sağlık ve zindelik içeriğine ve ürünlerine daha geniş erişim sağlamak için platformu oluşturdu. Buna ek olarak, rē • spin misyonu keşif ve öğrenmeye dayanmaktadır ve şirket, sağlıklı yaşam için bütünsel bir zihin, beden ve ruh yaklaşımının temel inancı etrafında bağlı küresel bir topluluktur.

Berry, WME ve The Lede Company tarafından temsil edilmektedir.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like