Game of Thrones‘un geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni fragmanından sonra final sezonunu beklemek iyice heyecan verici hale geldi. 14 Nisan’da prömiyeri yayınlanacak olan 8. sezon hakkında dizinin en sevilen karakterlerinden Jon Snow’u canlandıran Kit Harington, sezon finaliyle ilgili herkesi meraklandıracak bazı kişisel yorumlarda bulundu.

Kit Harington, geçtiğimiz hafta GQ Australia’ya verdiği röportajında 8. sezonun çalıştıkları en yoğun sezon olduğunu ve birden fazla defa ağlama noktasına geldiğini belirtmişti.

“Son sezon hepimizi kırmak için tasarlanmış gibi görünüyor. Sonuna geldiğimizde herkes çökmüştü. Bittiği için mi yoksa çok yorucu olduğu için mi ağlıyorduk bilmiyorum. Çok uykusuzduk.”

Ekibin kalanı da son sezon için “Geçtiğimiz tüm sezonlardan daha kanlı ve duygusal olarak daha işkence edici.” demişti.

Harington, evinden uzak geçirdiği 9 yılın sonunda daha stabil bir iş ve sette tanıştığı eşi Rose Leslie’nin yanında daha çok zaman geçirmek istediğini söyledi. Dizinin bitişine oldukça sevinmesine rağmen Rose Leslie ile tanışmasına vesile olduğu için diziye çok teşekkür ettiğini de ekledi.

Final hakkında son olarak The Zoe Ball Breakfast Show isimli radyo programında konuştu. Finalde olayların çözümlenmesinin “Belki mutlu değil ama tatmin edici.” olduğunu vurgulayarak yürekleri parçalayacak bir finalin müjdesini verdiğini söyleyebiliriz.

Harington sadece karamsar yorumlarda bulunmadı. Final sezonundaki 6 bölümün televizyon tarihinin seyrini değiştirebilecek kadar olağanüstü olduğunu söyledi.

“İyi bir kitabı bitirdiğin zaman, bittiğine sevinmezsin değil mi? Ama bittiği için kederlenirsin, bu Game of Thrones ile geçirdiğim 9 yıl için de tamamen geçerli.”

1 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like