Kristen Stewart ve Viggo Mortensen, David Cronenberg’in “Crimes of the Future” adlı filminde rol alacak.

Bilim kurgu gerilim filmi kulağa aşırı derecede Cronenberg’den beklenen bir şey olarak geliyor. Haberi veren Deadline’a göre film, insanların “doğal hallerinin ötesine geçerek biyolojik yapılarını değiştirerek” bir metamorfoza dönüştüğü uzak bir gelecekte geçiyor. Bu ortamda, Saul Tenser adlı bir performans sanatçısı, vücudunda yeni ve beklenmedik organlar üreterek Hızlandırılmış Evrim Sendromunu yaşıyor. Bu organların çıkarılması, hükümetin dikkatinin yanı sıra takipçi kazanan yeni bir tür tiyatro haline gelir.

“Crimes of the Future” aynı zamanda Cronenberg ve Mortensen’in “A Dangerous Method” için en son güçlerini birleştirmesinden yaklaşık on yıl sonra yeniden bir araya gelmelerini işaret ediyor.

Cronenberg yaptığı açıklamada, “Gelecekle bitmemiş bir işim var” dedi.

Mortensen ve Stewart’a ek olarak, kadroda Léa Seydoux ve Scott Speedman yer alıyor. Neon ve Serendipity Point Films filmi destekleyecek ve Neon ABD dağıtımını üstlenecek. Çekimler bu yaz Yunanistan’da başlayacak.

Mortensen ve Cronenberg daha önce “A History of Violence” ve “Eastern Promises” üzerinde birlikte çalıştılar. Yönetmen grubu başka şekillerde yeniden bir araya getiriyor ve “Crash” ve “Dead Ringers”da birlikte çalıştığı yapım tasarımcısı Carol Spier ve “A History of Violence” bestecisi Howard Shore ile yeniden bir araya geliyor.

Cronenberg, WME tarafından temsil edilmektedir; Mortensen, Rawlins Company, UTA ve GGSSC tarafından temsil edilmektedir; Seydoux, UTA, Agence Adequat ve United Agents tarafından temsil edilmektedir; Stewart, WME ve McKuin Frankel Whitehead tarafından temsil edilmektedir.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like