‘Mirzapur’ dizisinin 3. sezonu Amazon Prime Video tarafından onaylandı. Çıkış tarihi, olay örgüsü ve daha fazlası dahil olmak üzere gelecek sezon hakkında bilmeniz gerekenleri bu yazımızda anlattık.

Hint ganster drama dizisi Mirzapur’un ikinci sezonu  2020’de Amazon Prime Video’da yayınlandı ve anında başarılı oldu. Dizinin 3. sezonunun geleceği haberi çok hızlı bir şekilde geldi ve şimdi hayranlar dizide neler olacağını merakla bekliyorlar.

Mirzapur’un 3. sezonu ne zaman çıkacak? Mirzapur’un birinci sezonu Kasım 2018’de çıktı ve dokuz bölüm de aynı anda yayınlandı. Bununla birlikte, Ekim 2020’de 10 yeni bölümle ekranlara gelmeden önce neredeyse iki yıllık bir ara verilmişti. İlk iki sezon arasındaki gecikme nedeniyle üçüncü sezonun çıkış tarihini tahmin etmek zor, ancak dizinin Amazon Prime Video’ya dönebileceği en erken tarih 2021 sonları olabilir.

Ancak henüz hiçbir şey teyit edilmedi ve dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgınının durumu elbetteki dizinin yapımını da etkileyecek gibi görünüyor.

Amazon Prime Video, Mirzapur’un Hindistan’daki akış platformunda en çok izlenen dizi olması ve Breathe ve Inside Edge’in beğenilerini geride bırakmasının ardından Kasım 2020’de üçüncü sezonun geleceğini açıklamıştı. Amazon yöneticisi Aparna Purohit, Businessworld aracılığıyla yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Mirzapur’un yeni sezonun geleceği haberi bağlılığımızın ve çabalarımızın bir kanıtıdır. Son iki yılda izleyiciler, Mirzapur ve karakterlerinin sürükleyici evreniyle etkileşim kurmaya devam etti.”

Yapımcı Ritesh Sidhwani şunları söyledi: “İki sürükleyici sezon boyunca, Mirzapur küresel bir sansasyon haline geldi ve bunu gerçekleştirmek için Amazon Prime Video ile iş birliği kurduğumuzdan dolayı çok mutluyuz.”

Guddu Pandit olarak tanınan yıldız Ali Fazal’a göre, çalışmalar “yakında” başlayacak ancak oyuncu olası bir tarihe dair detay veremedi.

Mirzapur’un 3. sezonunda neler olacak? Öncelikle bu yazıda Mirzapur’un 1. ve 2. sezonlarından önemli spoiler bulunduğu uyarısını yapalım.

Üçüncü sezonla ilgili dolaşan birçok söylenti var ve bazıları Robin’in gerçek kimliğinin Mirzapur için güç mücadelesini etkileyeceğini öne sürüyor. Bazıları ise hala Munna’nın hayatta olduğuna ve bir şekilde geri döneceğine inanıyor. Munna’nın Beena’nın bebeğinin gerçek babası olabileceğini düşünenler de bulunmakta.

Her iki durumda da, Kaleen Bhaiya’nın düşmanları, karısı Beena tarafından ihanete uğradığı düşünüldüğünde, onun hala çok canlı olduğunu keşfettiklerinde büyük büyük rahatlama yaşayacaklar.

Maqbool muhtemelen Beena’ya yardım ettiği için ateş altında olacak ve bazıları dönüp dönmeyeceğini merak ederken, diğer izleyiciler Bauji’nin çocuğunun babası olup olmadığını merak ediyor .

Guddu, Mirzapur’un yeni kralı olduktan sonra kendini, ondan güç almaya hevesli diğerleriyle birlikte ateş altında bulacaktır. Tyagis’in de büyük olasılıkla üçüncü sezonda daha büyük bir rolü olacak.

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like