Prime Video, başrollerini Charlie Day ve Jenny Slate’in paylaştığı Amazon Studios’un son romantik komedi filmi için yepyeni bir I Want You Back fragmanı yayınladı. Film, tam da Sevgililer Günü yaklaşırken 11 Şubat’ta vizyona girecek.

Aşağıda yeni bir görselle birlikte göz atabileceğiniz video, kalbi kırık iki yabancının eski sevgililerini geri almak için yapacakları çılgın ve çaresiz maskaralıkları vurguluyor.

 

I Want You Back, senaryosu Love, Simon ikilisi Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger tarafından yazıldı ve Jason Orley (Big Time Adolescence) tarafından yönetiliyor.

Filmde Charlie Day (It’s Always Sunny in Philadephia), Jenny Slate (Obvious Child), Gina Rodriguez (Something Great), Scott Eastwood (The Longest Ride) ve Manny Jacinto (A Good Place) gibi isimler rol alıyor.

Onlara Clark Backo (Letterkenny), Mason Gooding (Booksmart), Dylan Gelula (Flower), Jami Gertz (The Lost Boys), Isabel May ve Luke David Blumm katılıyor.

Özet şu şekilde: “Peter ve Emma tamamen yabancılar, ancak tanıştıklarında, onları anında bağlayan bir şey var: İkisi de beklenmedik bir şekilde, aynı hafta sonu kendi ortakları Anne ve Noah tarafından terk edildi. Dedikleri gibi, ‘sefalet arkadaşlığı sever’, ancak sosyal medyada eski sevgililerinin yeni aşklarına, Logan’la Anne ve Ginny ile Noah’a mutlu bir şekilde devam ettiklerini gördüklerinde, pişmanlıkları bir misyona dönüşüyor.”

“30’lu yaşlarında, sonsuza dek mutlu olma şansını kaybettiklerinden ve yeniden başlama ihtimalinden dehşete kapılan Peter ve Emma, ​​hayatlarının aşklarını geri kazanmak için umutsuz bir plan yaparlar. Her biri eski sevgililerinin yeni ilişkilerine son vermek ve onları kollarına geri göndermek için ne gerekiyorsa yapacak.”

I Want You Back, Amazon Studios, The Safran Company ve The Walk-Up Company’nin bir yapımıdır. Aptaker, Berger, Peter Safran ve John Rickard tarafından üretilmiştir.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like