Rachel Brosnahan, The Marvelous Mrs. Maisel’in yepyeni sezonuyla ve heyecan verici yeni bir fragmanla geri döndü!

The Marvelous Mrs. Maisel’in 4. Sezonu 18 Şubat’ta Prime Video’da yayınlanacak!

Amy Sherman-Palladino tarafından yaratılan Prime Video serisi, 18 Şubat’ta yayınlanması merakla beklenen dördüncü sezonunun başlangıcına hazırlanıyor.

Başroldeki Rachel Brosnahan’ın canlandırdığı, 1950’lerin sonu ve 1960’ların başlarında New York’un en nezih yerlerinden birinde, kocası ve çocuklarıyla yaşayan ev hanımı Miriam ‘Midge’ Maisel’ın stand-up’a olan yeteneğini keşfetmesiyle giriştiği macerayı konu alıyor.

Yeni sezon için yapılan açıklamada “Yıl 1960 ve havada değişim var. Oyunculuğunu geliştirmek isteyen Midge (Brosnahan) tamamen yaratıcı özgürlüğe sahip bir iş bulur.” Yeni sezon için başka bir açıklama da şu: “Ama işine ve onu götürdüğü yerlere olan bağlılığı, onunla ailesi ve çevresindeki arkadaşlar arasında bir uçurum yaratıyor.”

Prime Video Pazartesi günü yeni sezon 4 fragmanını yayınladı. Görüntülerde, Midge her şeyi kendi bildiği gibi yapmaya hevesli.

Menajer Susie Myerson’a (Alex Borstein) “Benim hakkımda harika olan ne biliyor musun? O zaman ben, ben oluyorum” diyor. “Her şovda, tam olarak aklımdan geçeni söyleyeceğim.” Midge ayrıca bir stand-up setinde hayatın iniş çıkışları konusunda da samimi olur.

Altın Küre ve Emmy ödüllü dizinin yeni bölümleri en son 2019’da 3. sezon için yayınlandı. Dördüncü sezon, koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenmişti.

The Marvelous Mrs. Maisel’ın 4. Sezonunu için yayınlanan fragmana buradan ulaşabilirsiniz.

The Marvelous Mrs. Maisel’in 4. Sezonu, dört hafta boyunca her Cuma gelen iki yeni bölümle 18 Şubat’ta Prime Video’da başlıyor.

 

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like