Euphoria”nın ikinci sezonu kısa süre önce gösterime girdi ve o zamandan beri sosyal medyanın gündemi oldu. Hayranlar şimdi 2. Sezon 5. bölümün yayınlanmasını bekliyor.

Sezonun beşinci bölümü şimdi yayınlanmaya hazırlanıyor ve hayranlar Zendaya’nın karakteri Rue’nun hayat hikayesinde neler olduğunu öğrenmek için sabırsızlanıyor. Sezonun beşinci bölümünün 6 Şubat Pazartesi günü yayınlanması planlanıyor.

Euphoria’da şimdiye kadar neler yaşandı?

Dizinin son bölümünde onu ve Jules ilişkilerinde bir darbe gördü ve izleyiciler hala birlikte olup olmadıklarını ve sorunları üzerinde çalışıp çalışmayacaklarını merak ediyorlar. Hunter Schafer’ın canlandırdığı Jules ise Elliot’tan etkilenmişti. Jacob Elordi’nin canlandırdığı Nate Jacobs, Alexa Demie’nin oynadığı Maddy ve rolünü Sydney Sweeney’nin canlandırdığı en iyi arkadaşı Cassie ile bir aşk üçgeninde sıkışmış olarak görüldü. Bölüm ayrıca, varlığı ve performansı hayranları duygulandıran Singer ve söz yazarı Labrinth’in bir kamera hücresine de sahne oldu.

Euphoria, Sam Levinson tarafından yönetilip yazılmıştır ve tamamı Zendaya’nın canlandırdığı Rue ve onun aşk, lise, arkadaşlıklar, aile ve bağımlılıklarla uğraşırken hayatına nasıl devam ettiğiyle ile ilgilidir. Gösteride Zendaya’nın yanı sıra, Hunter Schafer, Maude Apatow, Angus Cloud, Alexa Demie, Jacob Elordi, Eric Dane, Barbie Ferreira, Nika King, Storm Reid, Algee Smith, Sydney Sweeney, Colman Domingo, Austin Abrams ve diğerleri de yer alıyor.

Tıpkı ilk sezon gibi, Euphoria’nın 2. Sezonu da sekiz bölüm sürecek. Bu, finalin sadece birkaç hafta sonra 27 Şubat’ta yayınlanacağı anlamına geliyor.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like