Yazar Ariana Godoy’un aynı adlı 2016 Wattpad romanından uyarlanan ve 4 Şubat 2022 Cuma günü Netflix’te gösterime giren İspanyol gençlik filmini şimdi izleyebilirsiniz.

3 Şubat Perşembe günü Netflix, “Through My Window yıldızları Julio Peña ve Clara Galle, Ares ve Raquel’in, A Través de mi Ventana’daki en ikonik sahnelerinden birini okudu” açıklamasıyla filmle ilgili bir Twitter paylaşımı yaptı.

Filmin Özeti

Penceremin İçinden, komşusu Ares adındaki yakışıklı adama takıntılı olan ve onu gizlice penceresinden izleyen Raquel adında genç bir kadını takip ediyor. Ares, Raquel’in genellikle onu izlediğini biliyor ama bir WiFi sorunu hakkında onunla görüşene kadar ona haber vermiyor. Kısa bir süre sonra, Raquel ve Ares kendilerini duyguların karıştığı bir kedi fare oyununun içinde bulurlar.

Başrolleri Ares rolünde Julio Peña ve Raquel rolünde Clara Galle üstleniyor. Kadroyu tamamlayan isimler arasında Rosa Maria rolünde Pilar Castro, Apolo rolünde Hugo Arbues, Sofia Hidalgo rolünde Rachel Lascar, Artemis rolünde Eric Masip, Daniela rolünde Natalia Azahara, Yoshi rolünde Guillermo Lasheras, Marco rolünde Marià Casals, Samy rolünde Lucía de la Puerta ve Claudia rolünde Emilia Lazo yer alıyor.

Through My Window, Marçal Forés tarafından yönetiliyor ve Eduard Sola tarafından yazılıyor.

İspanyol filmi halihazırda IMDb’de 6.9/10 puana sahip ve Google kullanıcılarının %92’si filmi beğendiğini söylüyor. Söylemeye gerek yok, potansiyele sahip, hatta belki bir devam filmi bile çekilebilir.

Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like