Apple TV+, 29 Nisan’da yayınlanacak gerilim dizisi Shining Girls’den ilk fragmanı yayınladı! Başrolünü ve yapımcılığını Metafizik gerilim filminin yıldızları ve baş yapımcılığını Elisabeth Moss’ın üstlendiği dizinin yürütücü yapımcılığını Appian Way üstleniyor. İlk iki bölümünün yönetmenlik koltuğunda Michelle MacLaren’ın yer aldığı dizide Elisabeth Moss ve Daina Reid de yönetmenlik koltuğuna geçecek.

Moss’un yanı sıra dizinin kadrosunda, Phillipa Soo, Amy Brenneman, Jamie Bell, Christopher Denham, Deanne Reed-Foster, Wagner Moura ve Marc Grapey gibi isimler yer alıyor. İlk gününde üç bölümle izleyiciyle buluşacak olan Shining Girls, her hafta cuma günü yeni bölümüyle karşımıza çıkacak.

 

Silka Luisa tarafından, Lauren Beukes’in aynı isimli romanından uyarlanan dizi, travmatik bir saldırıya maruz kaldıktan sonra gazetecilik tutkusunu yitiren gazetesi arşivcisi Kirby Mazrachi’nin (Moss) hikâyesini takip ediyor. Kirby, yakın tarihli bir cinayetin kendi başına gelenlerle benzerlik taşıdığını farkettiğinde, saldırganın kimliğini ortaya çıkarmak için deneyimli ancak sorunlu muhabir Dan Velazquez (Moura) ile birlikte hareket etmeye karar verir.

Game of Thrones’un görüntü yönetmenlerinden Robert McLachlan’ın görüntü yönetmenliğini üstlendiği dizinin yürütücü yapımcıları arasında Marc Bienstock, Rebecca Hobbs, Silka Luisa, Lauren Beukes, Jennifer Davisson, Leonardo DiCaprio, Michael Hamton ve Michelle MacLaren gibi isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın
You May Also Like