in

HBO Max’ın Anti-Kahraman Dizisi Peacemaker Yarın Yayında

The Suicide Squad’ın yönetmeni James Gunn imzalı Peacemaker dizisi, filmde John Cena’nın canlandırdığı Peacemaker karakterine odaklanacak. Yarın ilk üç bölümü ile seyirciyle buluşacak olan HBO Max orijinali, son yıllarda Invincible ve The Boys gibi örnekleriyle popülaritesi artan anti-kahraman hikâyelerinin son örneği olacak.

Başroldeki Cena’ya, Steve Agee, Danielle Brooks, Robert Patrick, Jennifer Holland, Chukwudi Iwuji ve Freddie Stroma gisi isimler eşlik edecek. Ayrıca Cena gibi hem Agee hem de Holland’ın karakterleri daha önce The Suicide Squad filminde yer almıştı.

Şiddetin dozajı artıyor

John Cena, yoluna çıkan herkesle sorunu olan bir süper kahraman ya da daha doğru bir deyimle anti-kahraman olan Peacemaker rolünü tekrarlıyor. The Suicide Squad filminde, uzak bir adada bir uzaylı tehdidiyle savaşan uyumsuz bir gruba katılmak için hapisten kaçırılan karakter, yoldaşlarına  ihanet eden ama buna rağmen nefret etmeyi sevdiğimiz bir karakter olmasıyla öne çıkmıştı. Dizinin başında ise Peacemaker, filmde yaşananlar sonrası hızla gelişen yeni ve bir gizli operasyon görevine zorlanıyor ancak bu sefer yalnızca kendi kuralları geçerli.

Bilindiği üzere James Gunn, Guardians of the Galaxy filmi sonrası hakkındaki iddialar sebebiyle bir süre sektörden uzak kalmıştı. Hayranlarının geri dönüşünü merakla beklediği Gunn, nefes kesen The Suicide Squad filmiyle süper kahraman yapımlarının ona ne kadar ihtiyacı olduğunu kanıtlamıştı. Film sonrası hız kesmeyen yönetmenin yeni projesi ise, ilk üç bölümü izleyen eleştirmenleri büyük ölçüde tatmin etmiş durumda. Başarılı bir Peacemaker serüveni sonrası Gunn imzalı yeni projeleri izlemeyi kim istemez ki?

Written by Arda Ilgaz

22 yaşında, izmirli. bilkent üniversitesi'nde okuyor. trendlere, sinemaya ve spora tutkulu bir mühendis. paul thomas anderson hayranı. dijital platformlar için heyecanlı ama sinema salonlarının önemini kaybetmesinden korkuyor.

Bir cevap yazın

Too Hot To Handle 3. Sezon: Netflix Yayın Tarihi ve Fragmanı

Samuel L. Jackson’lı Apple TV+ Dizisi Last Days Of Ptolemy Gray’e İlk Bakış