Rue yeni bölümde ciddi uzaklaşım semptomları yaşayacak.

Zendaya’nın başrol oyuncusu olduğu Euphoria dizisinin popülaritesine rakip olabilecek pek fazla şov yok. Muhteşem bir ilk sezonun ardından, dizi birkaç hafta önce yeni bir sezon için geri döndü. Yeni sezonun gösterinin kendisi için yeni bir ölçüt oluşturacağını varsayabiliriz. Sonuç olarak hayranlar, Euphoria 2. sezon 6. bölüm hakkındaki tüm detayları öğrenmeyi heyecanla bekliyor.

2. Sezon 5. Bölüm, Euphoria’nın şimdiye kadarki en duygusal ve içgüdüsel bölümlerinden biriydi. Rue’nun annesi bir müdahale düzenleyip kızını rehabilitasyona geri götürmeye çalıştıktan sonra, Rue kriz geçirir ve ailesinden kaçmaya karar verir. Rue çok sayıda arkadaşı Fez ve Laurie ile bir sonraki çaresini bulmaya çalışırken, sonunda polis kasabanın dört bir yanında heyecanlı bir kovalamacaya girer. Zendya’nın olağanüstü bir performansıyla desteklenen bölüm, uyuşturucu bağımlılığının zayıflatıcı gerçekliğinin yürek burkan bir hatırlatıcısıydı.

‘Euphoria’ 2. sezon 6. Bölümden Neler Bekliyoruz?

Fragman, Rue’nun uyuşturucudan uzaklaşmasından dolayı daha fazla yan etkiyle karşı karşıya kalacağını gösteriyor. Öyle ki ana karakterimiz bir yerden bir yere topallarken görülecektir. Bunun dışında, Maddy, Cassie ve Nate üçlüsü arasında içinde bit yeniği olan bir şeyler var.

Maddy, Euphoria 2. sezon 6. bölüm fragmanında eski erkek arkadaşı Nate ile yattığı için en iyi arkadaşı Cassie’den intikam almayı planlıyor. Euphoria geçen ay ikinci sezon için HBO’ya döndüğünden beri iki aşk üçgeni ana odak noktası oldu.

Fragmana dayanarak, Maddy’nin sonraki adımları biraz daha net, çünkü muhtemelen Nate’e şantaj yapmak için kullanacağı çalıntı Cal ve Jules seks kasetini tutuyor gibi görünüyor. Fragman bir birden fazla ipucuna sahip olsa da durumun şiddetlenmesi muhtemel olsa da Maddy’nin Cassie’ye karşı cinayet niyeti taşıması pek olası değildir. Sweeney geçenlerde Demie’nin dramatik bir sahneyi çekerken yanlışlıkla ayak parmağını kırdığını ağzından kaçırdı. İzleyiciler, Euphoria’nın bir sonraki bölümünde Maddy’nin Cassie ve Nate’ten intikamını nasıl aldığını öğrenecek.

Yeni bölüm kesinlikle Euphoria hayranları için harika olacak.

Bir cevap yazın
You May Also Like