Bono, Letitia Wright ve Pharrell Williams, Universal ve Illumination’ın animasyon komedisi “Sing 2” filminde yer alacak.

Devam filminde ayrıca Bobby Cannavale, Chelsea Peretti, Halsey ve Eric Andre tarafından seslendirilen yeni karakterler de yer alıyor. Seslendirmeciler, Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Scarlett Johansson, Taron Egerton ve Nick Kroll’un tekrardan yer alacakları ses kadrosuna katılacaklar.

“Sing 2” 22 Aralık 2021’de gösterime girecek.

Illumination’ın kurucusu ve CEO’su Chris Meledandri, “‘Sing 2’, her biri cesur özlemlere ve zorluklara sahip karmaşık karakterlerle dolu, tam anlamıyla gerçekleştirilmiş bir dünyaya çekerek animasyon türünün ötesine geçiyor” dedi. Illumination, “Despicable Me”, “Minions” ve “The Secret Life of Pets” serilerini yapan stüdyodur.

Meledandri, “Sing serisinin böylesine olağanüstü yetenekleri bir araya getirmesinden heyecan duyuyoruz ve bu olağanüstü kadroyu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz” diye ekledi.

“Sing” ilk filmi, bir grup hayvanın bir şarkı yarışmasında takip etti. Devam filminde Buster Moon (McConaughey tarafından seslendirilen bir koala) ve oyuncu kadrosu, eğlence dünyasının en prestijli mekanında sahne alma umuduyla yeteneklerini yerel tiyatronun ötesine taşıyor.

Bono, ilk animasyon filminde, karısının ölümünden sonra dünyanın en münzevi rock efsanesi haline gelen aslan Clay Calloway’i canlandırıyor. Buster Moon ve ekibi, korkutucu bir müzik kralı olan kurt Jimmy Crystal’ı (Canavale) etkilemeden önce, Clay Calloway’i gösteride performans sergilemeye ikna etmeleri gerekir.

Yeni seslendirme ekibi üyeleri arasında olan Williams, utangaç fil Meena’nın (Tori Kelly) sevdiği biri haline gelen fil dondurma kamyonu sahibi Alfonso’yu canlandırıyor. Halsey, Jimmy Crystal’ın genç kızı Porsche’yi seslendiriyor. Wright, koreografisini öğrenirken goril Johnny’nin (Egerton) güvenini yeniden kazanmasına yardımcı olan bir sokak kedisi dansçısını canlandıracak. Andre, Meena ile birlikte sahne yapımında romantik bir düette rol alan, kendini beğenmiş bir sığırı oynuyor ve Peretti, Jimmy Crystal’ın mağrur köpek asistanı ve yetenek avcısını seslendiriyor.

Meledandri, “Film, karşınıza çıkan zorluklar ne kadar büyük olursa olsun, kişinin hayallerinin peşinden amansızca koşmasının müzikal bir kutlamasıdır,” dedi. “Bu film özünde iyimserlik ve inancın gücünden bahsediyor.”

 

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like