Birbirden farklı kategorilerde içerik üreten Netflix, yine heyecanlı bir dizi ile karşımıza çıkacak. Korku kategorisinde yeni bir diziyle iddialı olacağını gösteren platform kısa bir fragmanda yayınladı.

Yakın gelecekte yapılacak en heyecan verici bir dizi ile karşı karşıya kalacağız. Ancak Wednesday için izleyiciler biraz bekleyecek. Netflix’ten yapılan açıklamaya göre dizi Sonbahar döneminde izlenebilecek.

Scream yıldızı Jenna Ortega’nın ikonik başlık rolünü üstlendiğini gören yeni Netflix Addams Ailesi ‘Wednesday’ dizisi. Dizi ayrıca 90’ların film ikilisinde Çarşamba Addams’ı oynayan önceki franchise yıldızı Christina Ricci’nin dönüşünü de gösterecek. Ancak henüz Netflix dizisindeki rolü bilinmiyor. Son zamanlarda Variety ile konuşurken Ricci, Ortega’nın karakteri daha yetişkin bir şekilde ele alması için övgüden başka bir şey söylemedi.

Wednesday Addams hakkında daha fazlası

Addams Ailesi, herkesin bu neşeli hastalıklı ailenin bir görüntüsüne bakarak tanıyabileceği ikonik serilerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bunun cansız merkezinde Wednesday ve Ricci’nin karakteri üstlenmesi, The Addams Ailesi ve Addams Ailesi Değerlerini serinin hayranları için bu kadar unutulmaz kılmakta büyük rol oynuyor. 

Ricci, Casper, Speed Racer ve Wes Craven ‘s Cursed gibi filmleri içeren harika bir kariyere sahip oldu . Ayrıca yakın zamanda hit korku dizisi Yellowjackets’te rol almıştı. Bu dizi şu anda ikinci sezonu için hazırlanıyor. Ancak, ne olursa olsun, Ricci her zaman Wednesday ile eş anlamlı olacak.

Ortega, The Babysitter: Killer Queen, Studio 666, X ve bu yılki Scream devam filmi gibi. Yaklaşan Netflix dizisinde bu ürkütücü karakterleri görmek için sabırsızlanıyoruz. Özellikle kameranın arkasında Tim Burton olduğu göz önüne alındığında işelerin daha da farklılaştığını görebilmek mümkün gibi. Mükemmel bir oyuncu seçimi varsa o da Wednesday Addams rolündeki Ortega’dır. 

Netflix’in geçtiğimiz hafta yayınladığı teaser, hayranlarına aktrisin tam kostümlü ilk görüntüsü dizinin baskınlığını gösteriyor. Ortega’nın geniş bir duygusal yelpazesi var. Son zamanlarda korku türüne yaptığı katkılar göz kamaştırıcı.

Bir cevap yazın
You May Also Like