Viking’in spin-off serisi Vikings: Valhalla’nın çıkış tarihine yaklaşırken, Netflix, Hıristiyan ve pagan inançları arasındaki çatışmayı gösteren şovun fragmanını yayınladı.

Dizinin yaratıcısı Jeb Stuart aynı zamanda baş yapımcı olarak da çalışıyor ve Alan Gasmer, Morgan O’Sullivan, Michael Hirst ve Sherry Marsh ile birlikte çalışıyor.

Dün gece, Netflix, şovun tanıtım videosunu Twitter resmi hesabında şu başlıkla yayınladı:

“Üç Viking, onları okyanuslar ve savaş alanlarından geçecek destansı bir yolculuğa başlar. VIKINGS: VALHALLA 25 Şubat’ta Netflix’te başlıyor.”

Fragman, 1200’lerin başında Kuzey İngiliz kraliyet ailesiyle kafa kafaya gelen büyük Viking gezgini Leif Eriksson’u takip ediyor. Bu arada, Vikingler, onları Hıristiyanlar ve putperestler olarak ikiye ayıran çatışmalarla karşı karşıya. Eriksson, kız kardeşi Freydis Eriksdotter ve İskandinav prensi Harald Sigurdsson ile birlikte denizleri ve savaş alanlarını dolaşıyor.

Oyuncu Kadrosu

Sam Corlett dizinin başrolü Leif Eriksson’u, Frida Gustavsson ise kız kardeşi Freydis Eriksdotter’ı ve Leo Suter ise prens Harald Sigurdsson’u canlandırıyor.

Spin-off serisinde yer alan diğer oyuncular arasında Queen Ælfgifu rolünde Pollyanna McIntosh, Olaf Haraldsson rolünde Jóhannes Haukur Jóhannesson, Earl Godwin rolünde David Oakes, Normandiyalı Emma rolünde Laura Berlin, Jarl Haakon rolünde Caroline Henderson, King Canute rolünde Bradley Freegard, Jarl Gorm rolünde Julian Seager, Jarl Kåre rolünde Asbjørn Krogh Nissen, Arne Gormsson rolünde Pääru Oja, East Anglia Kontu rolünde Gavin O’Connor, Hallbjorn rolünde James Ballanger yer alıyor.

Vikings Oyuncuları Bu Dizide Olacak mı?

Ragnar Lothbrok’un ailesinin ve Vikings dizisinin diğer sevilen üyelerinin Vikings: Valhalla’nın Vikings’in sarmalından bir asır sonra gerçekleşmesinden dolayı yan üründe yer alması pek olası değil.

25 Şubat Cuma günü Vikings: Valhalla galası için bizi takip etmeye devam edin.

Daha önce paylaşılan fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like