Birkaç aydır The Kissing Booth 3’ün 2021 yazında Netflix’e geleceğini biliyorduk, ancak şimdi Netflix, Joey King, Jacob Elordi ve Joel Courtney liderliğindeki filmin kesin çıkış tarihini açıkladı. The Kissing Booth 3, 11 Ağustos’ta yayınlanacak.

Netflix’in The Kissing Booth üçlemesinin son filmi olması beklenen filmde, üniversiteye gitmeden önce Elle’nin yaz aylarında yaşadıklarına tanık olacağız. Elle, üniversiteden önceki son yazını stresten uzak geçmesi gerekirken maalesef hayatındaki en zor kararlardan biriyle karşı karşıyadır: Kalbiyle hareket ederek erkek arkadaşı Noah ile birlikte olmak için ülke dışına taşınmak ya da en yakın arkadaşı Lee’ye verdiği sözü tutarak birlikte üniversiteye gitmek.

Filmin yeni serisindeki oyuncu kadrosunda Joey King (Elle Evans), Joel Courtney (Lee Flynn), Jacob Elordi (Noah Flynn), Maisie Richardson-Sellers (Chloe Winthrop), Molly Ringwald (Mrs. Flynn) ve Meganne Young (Rachel) yer alıyor.

Netflix’in de dediği gibi, birisinin kalbi Elle tarafından kırılmak üzere peki bu kalp Noah’a mı yoksa Lee’ye mi ait? Serideki üçüncü filmin yayınlanmasını beklerken, her hayranın aklındaki soru tam da bu.

İyi haber şu ki, görünüşe göre filmin Netflix’te yayınlanması için çok fazla beklemek zorunda kalmayacağız!

The Kissing Booth 3 Çıkış Tarihi

Yaz yaklaşırken Netflix, her hafta, tüm yıl süren çalışmalarının bir parçası olarak önümüzdeki aylarda yayınlanacak düzinelerce orijinal filmi açıkladı.Netflix’in yaz listesi inanılmaz başlıklarla dolu olsa da hayranlar arasında en çok heyecan yaratacak olanı The Kissing Booth 3’tür.

Netflix, The Kissing Booth 3’ün 11 Ağustos Çarşamba günü prömiyerini yapacağını doğruladı.

Artık önümüzde bir çıkış tarihi olduğuna göre, Netflix yazın en büyük filmlerinden biri olması muhtemel olan film için hazırlanırken, film ile ilgili ek bilgileri ve fragmanı görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like