in

Üç Arkadaşın Özgürleşme Hikayesi : Zeytin Ağacı 

Dijital yayıncılığın popüler isimlerinden biri olan Netflix yeni bir diziyle daha izleyicileri buluşturacak. Peki dizinin konusu nedir? Oyunları kimlerdir? Başarılı oyuncu kadrosu ve dikkat çeken fragmanıyla dizi hakkında çok konuşulacak olan detaylar! 

28 Temmuz’dan itibaren yayınlanacak olan Zeytin Ağacı kadrosundaki güçlü isimlerle dikkat çekiyor. İlk fragmanı yayınlanan dizide Tuba Büyüküstün, Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz’ın yer alması dizinin iddiasını da ortaya koyuyor. Netflix globalde dizinin ismi Another self olacak ve ilk sezonu 8 bölüm sürecek. 

Zeytin Ağacı dizisinin konusu nedir? 

Üniversite yıllarında tanışan üç arkadaşın hikayesini anlatan Zeytin Ağacı sürükleyici bir hikayeye sahip. Ada, Sevgi ve Leyla farklı hedefleri olan dostlardır. Ada başarılı bir cerrah, Sevgi ise hırslı bir avukat olarak bu hikayede yerlerini alıyor. Leyla ise kariyer yapmamıştır. Eşiyle oğluyla güzel bir yaşam sürmektedir. Buraya kadar her şey normalken bu üç arkadaşın hikayesi Sevgi’ye konulan kanser teşhisinden sonra tamamen değişecektir.

Ada Sevgi’nin hastaneye yatıp tedavi görmesini isterken Sevgi ise tamamen farklı bir arayışın peşinden koşmayı teklif eder.  Zaman isimli bir adamı aramak için arkadaşlarından yardım isteye Sevgi, Leyla ve Ada’yla beraber yola koyulur. Bu yolculuk üç arkadaşında hayatında beklenmedik olayların yaşanmasına sebep olacaktır. 

Netflix Türkiye yapımı olan dizi Murat Boz, Seda Bakan, Tuba Büyüküstün gibi dikkat çeken isimleri kadrosunda toplamıştır. Zeytin Ağacı’nın yayınlanan Fragmanı’nda dikkat çeken karelere yer verilmesi izleyicileri heyecanlandırdı. 28 Temmuz’dan itibaren Netflix’de izleyiciyle buluşacak olan film hakkında görsellere ve Fragmana ulaşmak için Netflix Türkiye adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Written by Sena Konakçı

Bir cevap yazın

Apple TV, Düzenlenen Etkinlikte See Dizisi Hakkında Müjdeyi Verdi!

Gözlem Yetenek Testi: Resimdeki Kurbağayı 8 Saniyede Bulabilir misin?