Aşırı ebeveynlik yapan bir toplum hakkındaki Kanada draması ‘Guide to the Perfect Family’, 2021’de Netflix’te yayınlayacak.

Netflix, Kanadalı yönetmen Ricardo Trogi’nin Le Guide de la famille parfaite (The Guide to the Perfect Family) filminin küresel haklarını aldı.

Aşırı ebeveynlik yapan bir toplumu konu alan Fransız dramı, Quebec’te Les Films Opale aracılığıyla beyazperdeye gelecek ve 2021’de dünyanın geri kalanında Netflix’te eş zamanlı olarak gösterime girecek. Chabot, Emilie Bierre, Xavier Lebel ve Isabelle Guérard’ın dahil olduğu Trogi’nin filmi yıl sonunda Netflix Kanada’da yayınlanacak.

Netflix’te içerik edinme direktörü olan Audrey Gardiner yaptığı bir açıklamada “Bir ebeveyn olarak bu, hemen yakınlık kurduğum bir film oldu. Ricardo ve Louis, modern ebeveynliğin ne kadar zor olabileceğini bize gösteren bir hikaye anlatarak inanılmaz bir iş başardılar. Montreal’de doğup büyüyen bir Kanadalı olarak, bu filmi benim kadar gülecek, ağlayacak ve seveceğini bildiğim Netflix’te dünya çapında bir izleyici kitlesine bu projeyi sunma fırsatına sahip olduğum için çok heyecanlıyım” dedi.

The Guide to the Perfect Family, ulaşılamaz performans bekleyen bir toplumda çocukları için en iyisini isteyen ebeveynlerin gözünden çocuk yetiştirmenin zorluğu ve karmaşıklığına güzel bir bakış sunuyor. Trogi, “Bu filmin Quebec’teki sinema salonlarında ve Netflix’te yayınlanacağını bilmekten son derece memnunum” dedi.

The Guide to the Perfect Family, yerli Kanada filmi Jusqu’au Déclin (The Decline) ile bailayan Netflix’teki büyüyen bir Quebec filmi arşivine katılacak. Netflix, Fransızca filmin platformdaki ilk ayında 21 milyon hanede görüntülendiğini bildirmişti.

Trogi’nin filminin yönetici yapımcılığını üstlenen ve yazar jeneriğini Jean-François Leger ve François Avard ile paylaşan Louis Morissette, “Ekibimiz bu filmi Netflix’te sunmaktan ve Kanada kültürünü sınırlarımızın ötesinde tanıtmaktan onur duyar. Bir içerik oluşturucu olarak, dünyanın her yerinden milyonlarca izleyiciye erişebilmek bir ayrıcalık” dedi.

Trogi’nin daha önceki filmleri arasında 2018’de en çok hasılat yapan ve Netflix’te dünya çapında yayınlanan Le Mirage ve 1991 bulunuyor. Netflix’in dünya çapındaki platformu için lisansladığı diğer Fransızca Quebec filmleri arasında Les AffamésMonsieur Lazhar, Incendies ve Colm Feore ile Patrick Huard’ın rol aldığı orijinal Bon Cop, Bad Cop komedisi ve devam filmi yer alıyor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like