The Boys, yaklaşık iki yıl aradan sonra tekrar geri döndü. Eric Kripke’nin Garth Ennis’in çılgın, kara kara süper kahraman uyarlaması, bugün itibarıyla seyirciyle buluşuyor. Süper kahramanlar arasında güçlü bir karaktere sahip olan The Boys, 1. ve 2. sezonda estirdiği rüzgarı devam ettirecek gibi.

3 Haziran Cuma günü Amazon Prime’da ilk üç bölüm yayınlanarak geri dönüşe imza attı. İzleyiciler için ise bekleyiş nihayet sona erdi.

İlk iki sezon bize bir şey söyleyebilirse, o da hayranların daha fazla süper güçlü deliliğe hazır olmaları gerektiği. Homelander (Antony Starr) ve Starlight (Erin Moriarty), Queen Maeve (Dominique McElligott), A-Train (Jessie T. Usher) ve The Deep (Chace Crawford) bir kez daha Billy ile karşı karşıya gelecek.

Kaynak: Amazon Prime

Stan Edgar’ı (Giancarlo Esposito), Victoria Neuman’ı (Claudia Doumit) ve Vought Industries’in geri kalanını bir kez ve herkes için alaşağı edebilecek mi? Ve sadist Kaptan Amerika benzeri Soldier Boy olaylara nasıl karışacak? Tüm bu sorular yeni sezonda yanıt bulacak.

Amazon Prime’ın dizisi rakiplerine göz dağı veriyor

Online izleme platformları sadece izleyici kitlesi için yarışmıyor. Aynı zamanda en iyi süper kahraman yarışı da var. Bu konuda Disney Plus’ın eli güçlü olsa da Amazon Prime geri durmuyor. Elbette Netflix bunların biraz gerisinde ancak iyi bir hamleyle önlerine de geçebilir.

Disney Plus’taki Marvel şovları gibi, The Boys da süper kahramanlarla ilgili bir diziyi kapsıyor. Muhtemelen ikisinin ortak noktası en iyi süper kahramanları barındırması. The Boys’ta dünyanın süper kahramanlardan kurtarılmaya ihtiyacı var. Homelander gibi Süpermenvari karakterler, güç sarhoşu, tam gelişmiş sosyopatlardır. Üstün yetenekleri onları, daha fazla eşsiz gösteriyor.

Aslında The Boys, biraz daha süper kahramanlar olayını “ti”ye alan bir dizi konseptinde. Gerçek ve alaycı bir süper kahraman topluluğu. Bu yüzden Marvel karakterlerinden ayrılıyor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like