Amazon Prime platformunun artık klasikleşmiş dizi ‘The Boys’, 3. sezonda heyacanlı şekilde sürüyor. Bu sezonda 5. bölüme gelen dizi efsanevi olayları gün yüzüne çıkarıyor. Alaycı bakışın halen devam ettiğini görebiliyoruz.

Bu haftanın bölümü, yaklaşmakta olan destansı patron savaşını yavaş yavaş alaya alıyor. Aynı zamanda baş ekibi kendisine karşı çekmeye devam ediyor. 

The Boys’un son bölümü, ”The Last Time To Look On This World”, Mother’s Milk’in ( Laz Alonso ) ailesinin Soldier Boy (Jensen Ackles) tarafından öldürülmesini işliyor. Bu bölümde Frenchie’nin (Tomer Kapon) Kimiko’ya (Karen Fukuhara) yöneldiğini görüyoruz.

The Boys 3. sezon 5. bölüm detayları

MM ile Billy Butcher (Karl Urban) arasında sürekli artan bir gerilim var. Çünkü MM Kasap ve Hughie’nin (Jack Quaid) Temp-VMM kullanımı, Kasap ile prensipte çalışmaya devam ediyor.

MM ve Butcher, Rus laboratuvarında Soldier Boy üzerinde gerçekleştirilen ve bir Rus bilim adamının (Slavic Rogozine) Mikhail Shufutinskiy’nin “Escape” şarkısını dinlerken üzerinde bir dizi acımasız deney yaptığı deneylerin grafik bir video kasetini izliyor.

Günümüzde, Soldier Boy, New York’a giden bir kargo uçağına gizlice girer. Varışta, bir kamyona bağlı bir radyodan “Escape” çaldığını duyar. Bu, deneylere bir geri dönüşü tetikler ve Soldier Boy’un göğsünden dışarı doğru bir patlama yapmasına ve 19 kişiyi öldürmesine yol açar.

 

Bir sonraki sahne Efsane’yi (Paul Reiser) tanıtıyor. The Boys’un, Soldier Boy’un şehirde yıkıma yol açan televizyon görüntülerini gördükten sonra onu ziyaret ediyor.

Bir dizi yüksek şatafatlı parti sonrası hikayesini aktardıktan sonra, Efsane sonunda Soldier Boy’un Crimson Countess’in ( Laurie Holden ) adresini almak için yakın zamanda dairesini ziyaret ettiğini itiraf ediyor. Oğlanlar, Soldier Boy’un eski sevgilisine ulaşmadan önce yolunu kesebileceklerini umarak Crimson Countess’e bir rota çiziyor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like