Günümüzde online dizi ve film izleme platformu gitgide artıyor. Global pazarda hizmet veren şirketler ülkemizde de tek tek sahne alıyor. Şu an bu alanda en kuvvetli olanı ise Netflix.

Netflix, eski bir geçmişse sahip olması nedeniyle bu alanda lider. Ancak şimdi birden fazla platformu görebiliyoruz. Bunlardan biri de Amazon Prime. Amazon’un yan bir ürünü olan uygulama, içerikleriyle önemli bir kalitede olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca henüz kullanmayanlar için ücretsiz deneyim yaşama hakkını oluğunu bilmelisiniz.

Amazon, hizmetinden 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü sunduğundan, fırsatlara erişmek için Prime platformuna cebinizden para harcamanıza gerek kalmayacak. Şimdi kaydolursanız,  1 ay ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.

Amazon, tüm yeni müşterilere 30 günlük ücretsiz deneme sunar. Bu, daha önce bir deneme için e-posta adresinizle kaydolduysanız geçerli değil. Deneme için aynı adresi tekrar kullanamayacağınız, ancak varsa her zaman başka bir e-posta adresi kullanabilirsiniz. 

30 gün sona erdikten sonra, Amazon üyeliğinizi otomatik olarak yenileniyor. Bu nedenle 30 gün sonunda devam etmek istemezseniz iptal etmeyi sakın unutmayın. Hesap ayarlarınıza girip denemeyi iptal etmeniz yeterlidir; sizden ücret alınmaz.

Prime üyeliğine sahip olmak, Amazon Prime üzerinde tüm imkanlara ulaşmanın yolunu açıyor. Fırsatlara erişerek yazın keyfini daha iyi çıkarabilirsiniz.

Bir yanıt yazın
You May Also Like