Aksiyon, dram, romantizm ve komedinin mükemmel kombinasyonunu mu arıyorsunuz? O halde bu film tam da size göre. Paramount filmi Love And Monsters, 14 Nisan 2021’de Netflix’te yayınlanacak. Gelin detaylara göz atalım.

Love and Monsters, Michael Matthews tarafından yönetilen ve Stranger Things’den Shawn Levy ve Dan Cohen’in yapımcılığını üstlendiği yeni bir gençlik komedi-drama filmi.

Film 2012’den beri yapım aşamasındaydı ve Şubat 2021’de dünya çapında bir beyazperde gösterimi planlanıyordu. Ancak salgın nedeniyle yayın planları değişti. Bunun yerine, film belirli ABD platformlarında bir PVOD sürümünün yanı sıra Ekim 2020’de sayılı ABD sinemasında gösterime girdi.

Tüm bunların ardından Netflix, filmi önümüzdeki ay ABD dışında tüm dünyada yayınlayacağını duyurdu.

Şimdiye kadarki yaptığı başarısına dayanarak, Love And Monsters bir hit olacak gibi görünüyor. İlk hayran değerlendirmeleri olumlu ve film 93. Akademi Ödülleri’nde En İyi Görsel Efektler dalında aday gösterildi.

Peki Love and Monsters’ın konusu nedir? IMDb tarafından sağlanan şu ana kadarki “eğlence dolu ve aksiyon dolu macera” hakkında bilinenler ise şöyle:

“Monsterpocalypse’den yedi yıl sonra, Joel Dawson (Dylan O’Brien), insanlığın geri kalanıyla birlikte, dev yaratıklar toprağın kontrolünü ele geçirdiğinden beri yeraltında yaşar. Joel, 80 mil uzakta bir kıyı kolonisinde bulunan liseli kız arkadaşı Aimee (Jessica Henwick) ile radyo üzerinden yeniden bağlantı kurduktan sonra, ona tekrar aşık olmaya başlar. Joel, yeraltında kendisine hiçbir şey kalmadığını anlayınca, yoluna çıkan tüm tehlikeli canavarlara rağmen, tüm bunlara karşı Aimee’ye doğru yola çıkmaya karar verir. ”

Love and Monsters’ın oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Love And Monsters, bazı ünlü yüzlerin yanı sıra daha az tanınan aktörlerin de yer aldığı küçük bir oyuncu kadrosuna sahip. Bu isimlerin arasında Joel Dawson rolünde Dylan O’Brien (Maze Runner, American Assassin), Aimee rolünde Jessica Henwick (Game of Thrones , Star Wars: The Force Awakens), Clyde Dutton rolünde Michael Rooker (The Walking Dead, Guardians of the Galaxy), Cap rolünde Dan Ewing (Home & Away, Occupation: Rainfall), Stormcaster rolünde Sarayu NKM, Minnow rolünde Ariana Greenblatt, Dana rolünde Ellen Hollman yer alıyor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like
Read More

2022’nin Netflix Filmleri

Yıldan yıla artan orijinal yapımlarıyla hem kullanıcı sayısını arttıran hem de ödül törenlerinde dikkatleri üzerine çeken Netflix, âdeta…