in ,

Better Call Saul Dizisinden Yeni Sezon Tanıtımı! 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Final sezonun 2022’nin ilk çeyreğinde yayınlanması bekleniyor, ancak yayın tarihi açıklanmadı.

Altıncı ve son sezonu yaklaşırken Better Call Saul hayranları, sevilen dizinin yaklaşan dönüşü hakkında yeni bilgiler almak için can atıyorlar. Breaking Bad öncesini konu edinen seri için yepyeni bir fragman yayınlandı. Yeni fragman resmi Better Call Saul Twitter sayfasında yayınlandı ve Leonel ve Marco Salamanca’ya (sırasıyla Daniel Moncada ve Luis Moncada) odaklanıyor.

Videodaki D ve R harflerinin alfabede 4 ve18’e denk geliyor olması, final sezonunun ilk kısmının 18 Nisan’da başlayacağı anlamına geliyor olabilir. Spekülasyonlara rağmen, Better Call Saul’un son sezonu için şu anda belirlenmiş resmi bir çıkış tarihi yok. Aşağıda yeni tanıtım videosunu gösteren tweet’i görebilirsiniz.

Söz konusu ikizler Breaking Bad’de tanıtıldı ve onların başgösteren varlığı Better Call Saul’da hissedildi. Fragman, The Twins’in Sezon 5’in şiddetli bir şekilde sona ermesinden sonra Lalo’nun evine geldiğini, tanıdık kuru kafalı botları ve kıyafetlerini tam ekranda gösteriyor. Ev bir suç mahalline dönüşmüş olsa da nöbetçi memurların yanından geçerler ve eve giderken hepsi soğukkanlı katillerden gözlerini ayırmaz.

Better Call Saul, Jimmy McGill’in hayranların en sevdiği karakter Saul Goodman (Bob Odenkirk) olmasına yol açan olayları gösteren bir suç drama dizisidir. Odenkirk ile birlikte, dizide Mike Ehrmantraut rolünde Jonathan Banks ve Gus Fring rolünde Giancarlo Esposito da dahil olmak üzere Breaking Bad dizisinden geri dönen birkaç yüz yer alıyor.

Michael Mando ve Rhea Seehorn da sırasıyla Ignacio “Nacho” Varga ve Kim Wexler olarak rol alıyor. Better Call Saul, beş sezon boyunca 39 Emmy Ödülü adaylığı, dört Altın Küre adaylığı ve üç Eleştirmenlerin Seçimi Ödülü adaylığı aldı. Dizi 2018’de Peabody Ödülü kazandı.

Better Call Saul’un beş sezonunun tamamı akış devi Netflix’te mevcut. Söylenene göre altıncı sezon yani final sezonunun AMC Network’e gelmesinden az bir zaman sonra Netflix’te de yayınlanması bekleniyor.

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

Ozark 4. Sezon 2. Kısım Ne Zaman Yayınlanacak?

MUBI’de Günün Filmi: Under the Sand (2000)