in

Fishbowl Wives, 14 Şubat’ta Netflix’e Geliyor

Netflix’in Japonya orijinali Fishbowl Wives, 14 Şubat’ta Netflix üzerinden izleyicilerle buluşacak. Kurosawa R.’ın manga serisine dayanan yapım, lüks bir apartmanda mutsuz evlilikleri olan altı farklı kadının aldatma hikâyelerine odaklanıyor.

Dizinin kadrosunda Ryoko Shinohara, Takanori Iwata, Masanobu Ando, ​​Kyoko Hasegawa, Wakana Matsumoto, Shizuka Nakamura, Saori Seto, Anna Ishii, Hidekazu Mashima, Shingo Fujimori, Atsuhiro Inukai ve Yuki Kubota gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Michiko Namiki, Aya Narakino ve Hiroaki Matsuyama; senaristliğini Fumi Tsubota, Miyako Koshikawa ve Tomomi Matoba üçlüsü üstleniyor.

Netflix ayrıca One Piece: Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle Sakura ve One Piece: Episode of Alabasta anime filmlerini de platform üzerinden izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. One Piece: Episode of Alabasta (One Piece: The Desert Princess and the Pirates: Adventure in Alabasta), ilk gösterimi Mart 2007’de yapılan sekizinci filmi ve bir bakıma Alabasta Arc from the One’ın yeniden anlatımı niteliğini taşıyor. One Piece: Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle Sakura (One Piece: Episode of Chopper – The Miracle Winter Cherry Blossom) ise, serinin serinin Japonya’da Mart 2008’de gösterime giren dokuzuncu filmi ve o da Winter Island/Drum Kingdom ‘ın alternatif bir yeniden anlatımı olarak öne çıkıyor.

Written by Arda Ilgaz

22 yaşında, izmirli. bilkent üniversitesi'nde okuyor. trendlere, sinemaya ve spora tutkulu bir mühendis. paul thomas anderson hayranı. dijital platformlar için heyecanlı ama sinema salonlarının önemini kaybetmesinden korkuyor.

Bir cevap yazın

Robert Downey Jr.’lı HBO Max Dizisi The Sympathizer’ın Çekimleri Bu Yaz Başlıyor

Heartstopper, Bahar Aylarında Netflix’te Yayında