Shane Paul McGhie (Deputy, Greenleaf), Aimee Carrero (Elena of Avalor, Young & Hungry) ve Teenage Bounty Hunter’dan Maddie Phillips, ‘The Boys’ yan dizisinin kadrosuna katıldı.

Oyuncu kadrosuna eklenen bu üç isim de dizide genç süper kahramanları canlandıracak ve diğer genç süper kahramanları canlandıran Jaz Sinclair ve Lizze Broadway’e katılacaklar.

The Boys’un yönetici yapımcısı Craig Rosenberg tarafından yazılan ve henüz ismi belli olmayan The Boys yan dizisi, Amerika’nın yalnızca genç yetişkin süper kahramanlar için olan (ve Vought International tarafından yönetilen) tek üniversitesinde geçiyor. Bu dizi, E-en iyi şehirlerde en iyi sözleşmeler için yarışan, fiziksel, cinsel ve ahlaki sınırlarını teste tabi tutarken hormonal, rekabetçi Supes’in yaşamlarını araştıran, saygısız, R-dereceli bir dizi olarak tanımlanıyor.

Yan dizi, orijinal dizinin arkasında yer alan şirketlerden geliyor: Point Grey Pictures, Kripke Enterprises ve Original Film ile birlikte Amazon Studios ve Sony Pictures Television. Rosenberg, yan dizide baş yapımcı / şov sorumlusu olarak görev yapacak. The Boys geliştirici / yönetici yapımcısı Eric Kripke ve Point Gray Pictures’dan Seth Rogen, Evan Goldberg ve James Weaver; Original Film’den Neal H. Moritz ve Pavun Shetty; Ken Levin, Jason Netter, Garth Ennis ve Darick Robertson da yönetici yapımcı olarak yer alacaklar. Sarah Carbiener, Erica Rosbe, Aisha Porter-Christie, Judalina Neira, Zak Schwartz ise projede ortak yapımcı olarak görev yapıyor.

Ennis ve Robertson’un çok satan çizgi romanından uyarlanan The Boys, Amazon Prime Video’da üçüncü sezonuna giriyor.

McGhie, Fox drama dizisi Deputy’de rol alıyordu. Ek olarak, OWN’un Greeleaf’inde ve Netflix’in Unbelievable projesinde yer aldı. McGhie, Innovative Artists tarafından temsil edilmektedir.

Carrero muhtemelen en çok Disney Channel’ın popüler animasyon dizisi Elena of Avalor ve Netflix’in She-Ra and the Princesses of Power başrollerini seslendirmesiyle tanınıyor. Oyuncu ayrıca Freeform’un uzun süredir devam eden sitcom’u Young & Hungry’de yer aldı ve NBC dramaları Blindspot ve The Village’da görüldüOyuncu, Innovative Artists, 3 Arts ve Skrzyniarz & Mallean tarafından temsil edilmektedir.

Phillips, Netflix’in gençlik komedi-draması Teenage Bounty Hunters’da yardımcı başrolde yer aldı. Phillips, CAA, Kanada’nın Trisko Talent Management ve Artists First tarafından temsil edilmektedir.

 

Bir cevap yazın
You May Also Like