İyi hissettiren filmler iç açıcı, ilham verici ve keyif vericidir ya da sadece komiktir. Çocuklarla birlikte bazı çocuk klasiklerine göz atmak, sonunda o Oscar ödüllü filmi izlemek ya da sadece eğlenceli bir komedi ile rahatlamak istiyorsanız bu liste tam da size göre. Sizler için Netflix’te izleyebileceğiniz ve kendinizi iyi hissettirecek en iyi 7 filmi listedik. Sıraladığımız filmleri Netflix listenize ekleyin ve patlamış mısırınızı hazırlayın. İyi seyirler!

 

Tırmanış (2017)

Senegalli-Fransız Samy (Ahmed Sylla) uzun süredir sevdiği kişiye olan aşkını kanıtlamak için Everest Dağı’na tırmanmaya karar verir. Parası ve tırmanma tecrübesi yoktur ama macerası ulusal haberlere yayılır ve tüm Fransa onu destekler. Sylla, hedeflerinden asla vazgeçmeden kendini doğanın harikalarına kaptıran Samy’yi oynuyor. Kişisel ve toplumsal zorluklara meydan okuyan The Climb, aşılamaz engellerin üstesinden gelmekle ilgili ilgi çekici bir film.

 

Otel Transilvanya (2012)

Adam Sandler filmi olan Hotel Transylvania filminde Dracula (Sandler) canavarlar için bir otel işletir ve kızı Mavis’in (Selena Gomez) güvende olması için orada kalmasından başka bir şey istemez. Ancak, sevimli ve beceriksiz bir sırt çantalı gezgin Jonathan (Andy Samberg) tatil yerini keşfedip ona aşık olduğunda bu güvenlik tehdit altındadır.

 

Scott Pilgrim Dünyaya Karşı (2010)


Scott (Michael Cera), Ramona’nın (Mary Elizabeth Winstead) kalbini kazanmak istemektedir, ancak bunu yapmak için, gittikçe daha tuhaf ve gülünç senaryolarda yedi kötü eski sevgilisini de yenmek zorundadır. Chris Evans ve Brie Larson gibi günümüzün ünlü aktörlerinden oluşan bir oyuncu kadrosu yer alıyor.

 

Long Shot (2019)

Gazeteci Fred Flarsky, şu anda dünyanın en etkili kadınlarından biri olan çocukluk aşkı Charlotte Field ile yeniden bir araya gelir. Başkanlık için yarışmaya hazırlanırken Charlotte, konuşma yazarı Fred’i işe alır.

 

Jumanji: Vahşi Orman (2017)

Dört genç büyülü bir video oyununda kendi seçtikleri karakterlere dönüşürler ve kendilerini bir ormanın içinde bulurlar. Kaçabilmelerinin tek yolu oyunu bitirmek için birlikte çalışmaktır. Yepyeni bir Jumanji macerasında, dört lise çocuğu eski bir video oyun konsolunu keşfeder ve oyunun orman ortamına çekilir ve kelimenin tam anlamıyla seçtikleri yetişkin avatarları olurlar.

Komşum Totoro (1988)

Çocukluk masumiyetinin ve doğasının harika bir hikayesi olan Totoro, kariyerinin sansasyonel bir noktasına ulaşan Hayao Miyazaki’dir. İki genç kız kardeş, hasta anneleriyle birlikte olmak ve yakındaki ormanda yaşayan bir dizi büyülü ruhla arkadaş olmak için ülkeye taşınır. Totoro, büyülü bir deneyim ve filmdeki saf mutluluğun neye benzeyebileceğine dair çok ihtiyaç duyulan bir hatırlatmadır.

 

Someone Great (2019)

Someone Great, aşk, kayıp, büyüme ve kadın arkadaşlığının sonsuz bağı hakkında romantik bir komedi filmi. Gelecek vadeden müzik muhabiri Jenny (Gina Rodriguez), ikonik bir dergide hayalindeki işi yakalar ve San Francisco’ya taşınmak üzeredir.

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like