Geçmiş geri döndü. On yıllardan beri sevdiğimiz her şey yeniden başlatılıyor, yeniden biçimlendiriliyor ve harika bir şekilde ekranlarımıza geri dönüyor. Ve son olarak, Netflix ve Mattel Films, canlı aksiyon Masters of the Universe filminde iş birliği yapıyor. Ve en iyi yanı, filmleri için He-Man’i bulmuş olmaları.

Hiçbir şey hayranları iyi bir oyuncu seçimi duyurusu kadar heyecanlandıramaz. Netflix ve Mattel iyi bir başlangıç ​​yapıyor. West Side Story‘den Kyle Allen’ın, Prince Adam olarak da bilinen He-Man’in ikonik rolünü üstleneceğini paylaşıyorlar. Bir yayına göre, “Masters of Universe’de, Adam adlı bir yetim, kaderinde uzak bir ülkenin kurtarıcısı olmak olan bir prens olduğunu keşfeder, daha sonra gücünü ve gerçek evini kötülüklerden kurtarmasının önemini çabucak öğrenmesi gerekir.” Bize mükemmel bir aksiyon-macera macerasının başlangıcı gibi geliyor.

Mattel’in ikonik 80’ler serisi çok seviliyor. Mattel, He-Man dünyasını keşfetmek için şimdiden Netflix ile bir kereden fazla ortaklık kurdu. İki şirket, Masters of the Universe: Revelation ve He-Man and the Masters of the Universe üzerinde birlikte çalışıyor.

Mattel Films’in baş yapımcısı Robbie Brenner şunları paylaşıyor:

“Masters of Universe, kendinizin en iyi versiyonu olma mesajıyla bütün bir neslin çocuklarının hayal gücünü şekillendiren ikonik bir yapımdır. Netflix’teki ortaklarımızla birlikte izleyicilere Eternia’da her şeyin olabileceğini göstermek için sabırsızlanıyoruz. Bu küresel projeyi yeni yollarla açmaya devam ediyoruz ve bu destansı canlı aksiyon destanında Kyle’ın Skeletor ile savaşmasını görmek için sabırsızlanıyoruz.”

He-Man 1987’den beri canlı aksiyon filmi olarak karşımıza çıkmadı. Dolayısıyla tüm gözler kesinlikle bu uyarlamada olacak. Eternia’nın tüm büyüsünü yakalayabileceğini umuyoruz. Grayskull’un gücü adına, öyle olmasını istiyoruz. Bu arada He-Man and the Masters of the Universe ikinci sezonu 3 Mart‘ta, Netflix’te yayınlanacak.

Bir yanıt yazın
You May Also Like