Netflix’in En İyi 10’u, platformdaki en popüler filmleri ve şovları içeriyor. Şu anda Netflix’te en çok izlenen 10 başlık arasında realite şovlarının, sitcom’ların ve belgesellerin bir karışımı var.

Günümüzün en popüler 10 filmini ve dizisini bu listede göreceğiz. Netflix’te izleyeceğiniz doğru içeriği bulmanızı kolaylaştırmak için bugünün En İyi 10’unu inceledik.

1. Ozark

Ozark, Netflix’in şimdiye kadar ürettiği en popüler ve en çok övgü alan dizilerinden biridir. Dizi şimdiye kadar 14 Emmy ödülüne aday gösterildi ve iki tanesini kazandı. 18 aylık bir aradan sonra, Ozark nihayet 4. sezonla birlikte ihtişamına geri döndü.

2. Archive 81

 

Dizi, 2018’de yayınlanmaya başlayan aynı isimdeki büyüleyici kurgusal podcast serisinden esinlenildi. Netflix’in, bu orijinal korku gizem-drama dizisi, 1994 yılına kadar uzanan hasarlı kaset koleksiyonunu onarması için işe alınan bir arşivciyi merkezine alıyor. Koleksiyon üzerinde çalışırken, tehlikeli bir tarikatı araştıran bir film yapımcısının çalışmasını yeniden bir araya getirdiğini keşfeder ve Melody adında bir kadını korkunç bir kaderden kurtarmak için yoğun ve çaresiz bir şekilde girişimde bulunur.

3. Too Hot To Handle

Cennetin kıyılarında göz kamaştıran bekarlar buluşur ve kaynaşır. Ancak bir sorun var. 100.000 dolarlık büyük ödülü kazanmak istiyorlarsa seksten vazgeçmeleri gerekecek. Dizi, dünyanın dört bir yanından gelen 5 erkek ve 5 kadından oluşan, can sıkıntısının yanı sıra tropik bir kumsalda vakit geçirirken birbirlerinin cazibesine kapılmış 10 inanılmaz seksi insandan oluşan bir kadroya sahip.

4. The Royal Treatment

Netflix’in yeni romantik komedisi, etkinlikte saç ve makyajın sorumluluğunu üstlenmesi için bir Prens’in düğününe gönderilen mütevazı bir NYC kuaförünün hikayesini anlatıyor. Prense aşık olduğunda, aşk mı yoksa görev mi galip gelecek?

Decider’dan Jade Budowski, dizi için “Kraliyet Tedavisi, tatlı bir hikaye ve iki genç başrolden bazı büyüleyici performanslarla donanmış hoş bir sürpriz” diyor.

5. Cheer

Cheer Sezon 2, ilk sezon gibi, bağımlılık yapıcı etkiye sahip. Hikayeyi, destekleyen rakip bir tezahürat ekibini ve çok sevilecek yeni bir karakterlerle kadrosunu genişletiyor. Ancak Cheer dizisinin 2. sezonda yaptığı en etkileyici şey, 1. sezonun sonuçlarını dürüstçe kabul etmeleridir.

6. Cobra Kai

Josh Heald, Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg’in olağanüstü Karate Kid canlandırmasının ilk üç sezonunun mükemmel olduğunu düşünüyorsanız, şu anda Netflix’te yayınlanan Cobra Kai’nin 4. Sezonunu mutlaka görmelisiniz.

Johnny, yıllar sonra ilk kez araba galerisinde Danny ile karşılaşır. Johnny üvey babasından bir çek alır ve ilk öğrencisi olan komşusu Miguel ile Cobra Kai Karate Okulu’nu açar.

7. Annabelle: Creation

Annabelle: Creation, etrafındaki herkesi alt üst eden ürpertici bir oyuncak bebeği konu alan, Conjuring serisinin öncesi anlatan bir filmdir. Film, Annabelle’in bugün olduğu gibi dünyanın en tehlikeli kuklalarından biri olarak yetiştirilmesini bizlere anlatıyor.

8. Cocomelon

Bir çocuk YouTube kanalı olan Cocomelon, Netflix’e geldi. Okul öncesi programlarının ilk sezonunun tamamı artık yayına hazır, bu da ebeveynlerin çocuklarını eğlendirmek ve onlara yeni beceriler öğretmek için artık üç saatlik bölümleri olduğu anlamına geliyor. Cocomelon yalnızca eğlence ve oyun değil aynı zamanda tekerlemeler ve şarkılar kullanarak çocukları sayılar, harfler ve hayvanlar konusunda eğitir.

9. The Witcher

The Witcher, başrolünde Henry Cavill’in oynadığını seveceğiniz bir dizi. İnsanların canavarlardan daha fazla tehdit oluşturduğu bir dünyada kiralık bir canavar avcısı olarak gezinen Geralt of Rivia rolünü üstleniyor.

10. Brazen

Alyssa Milano, Brazen’de, kız kardeşinin öldürülmesinden sonra yaşananları gizemli bir yazar rolünü üstleniyor. Olayı çözmeye çalışırken, romanında geçenler kadar buharlı ve her zamankinden daha tehlikeli yolları kapatmaya çalışıyor ve bazı becerilerini test etmesi gerekiyor. İşleri daha da zorlaşan yazar, kız kardeşinin aslında bir web kamerası sanatçısı olarak çifte hayat yaşadığını fark eder. Soğukkanlı bir dedektifin davadan uzak durma önerilerini görmezden gelen Grace, ablasının ölümünü çözmeyi kafasına koyar.

22 Ocak itibariyle Netflix’teki en popüler içerikler bunlar. Bu listeye bakarak kendiniz için en uygun içeriği seçebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın
You May Also Like