Euphoria 2. Sezon 4. Bölüm yayın tarihi ve saati: Yeni bölüm ne zaman çıkıyor? Hayranlarının merakla beklediği yeni gelişmeler neler?

Euphoria’nın geçtiğimiz Pazar günü yayınlanan üçüncü bölümü, olay örgüsüne ve karakterlere ilginç bir yeni boyut kazandırmıştı. Yapımcılar, izleyicileri lisedeyken Cal, Derek ve Marsha’nın geçmişine götürmüştü. Bölüm, üçlünün arka planını ve yetişkin olduklarında bu durumun kişilerde ne rol oynayabileceğini araştırmıştı.

Instagram/@hbomax

Dizinin dördüncü bölümünün yakında yayınlanması planlanıyor ve yapımcıların yeni bölümle birlikte nasıl bir yeni açı veya hikaye yansıttığını görmek ilginç olacak.

Euphoria’nın yeni bölümü her Pazar HBO ve HBO Max’te yayınlanıyor.

Euphoria 2. Sezon 4. bölüm başlığı, You Who Cannot See, Think of Those Who Can. Terim, bu mesajın broşürler şeklinde dağıtıldığı Fransız Sürrealizm hareketi sırasında meşhur olmuştu.

Bu bölümde, Hunter Schafer’ın canlandırdığı Jules ve Dominic Fike’ın canlandırdığı Elliot’un daha güçlü bir bağ kurması ve Eric Dane’in canlandırdığı Cal’ın bazı anılarının yeniden canlanması yer alacak. Alexa Demie’nin canlandırdığı Maddy’nin doğum gününü çevreleyen olaylarda, Jacob Elordi’nin canlandırdığı Nate’in gözlerin üzerinde olacağı aksiyonun bir parçası olacak. Rue, Jules ve Elliot tarafından oynanan doğruluk mu cesaret mi oyununun etkileri ve dönüşleri de ikinci bölümde bir yer bulabilir. Ayrıca Rue ile Jules ve Sydney Sweeney ve Maddy tarafından oynanan Cassy arasındaki artan mesafeyle ilgili gelişmeler olabilir.

Bir yanıt yazın
You May Also Like