in

Aşk Taktikleri, İlk Haftasında Netflix Global Listelerinin Zirvesinde

Netflix, geride bıraktığımız haftanın en popüler yabancı dilde (İngilice olmayan) filmlerini paylaştı. Aşk Taktikleri, 8,960,000 saat izlenmeyle dördüncü sırada yer alırken; ilk üç sırayı, sırasıyla Through My Window, The Privilege ve Into the Wind paylaştı.

2019 yılında 7. Koğuştaki Mucize filmiyle dikkatleri üzerine çeken Lanistar Media’nın yapımcılığını üstlendiği Aşk Taktikleri filminin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Kabakuşak, daha önce Böyle Bitmesin, Sen Anlat Karadeniz, Küçük Ortak ve son olarak da Sefirin Kızı yapımlarıyla karşımıza çıkmıştı. Senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu’nun kaleme aldığı Aşk Taktikleri filminin başrol oyuncuları da oldukça tanıdık isimler.

En son Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle öne çıkan, daha öncesinde de Erkenci Kuş dizisinde seyirciyle buluşan Demet Özdemir, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada Aşk Taktikleri filminin müjdesini kendisi vermişti. Demet Özdemir’e filmde eşlik eden isim ise, Akıncı dizisiyle bilinen Şükrü Özyıldız. Çekimleri Kapadokya’da gerçekleştirilen filmde, Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın yanı sıra Hande Yılmaz, Doğukan Polat, Deniz Baydar, Özgür Ozan, Yasemin Yazıcı ve Atakan Çelik gibi isimler rol alıyor.

Written by Arda Ilgaz

22 yaşında, izmirli. bilkent üniversitesi'nde okuyor. trendlere, sinemaya ve spora tutkulu bir mühendis. paul thomas anderson hayranı. dijital platformlar için heyecanlı ama sinema salonlarının önemini kaybetmesinden korkuyor.

Bir cevap yazın

Amazon Prime Video’da İzleyebileceğiniz En İyi Orijinal Film ve Diziler

HBO Max Dizisi We Own This City’den John Bernthal’e İlk Bakış!