Ocean’s serisi, Logan Lucky, Contagion ve son olarak da No Sudden Move filmleriyle izleyici karşısına çıkan başarılı yönetmen Steven Soderbergh, KIMI isimli teknolojik gerilim filmi için New Line Cinema ve Warner Bros. ile bir araya geliyor. Filmin senaristliğini üstlenenen David Koepp, aynı zamanda Michael Polaire ile birlikte yapımcılar arasında yer alıyor. Heyecanla beklediğimiz The Batman filminde Catwoman olarak izleyeceğimiz Zoë Kravitz’in başrolünde olacağı film, 10 Şubat 2022’de HBO Max üzerinden yayınlanacak. Filmden yayınlanan ilk fragman ise, sıra dışı bir filmin bizleri beklediğinin habercisi niteliğinde.

“Eğer her ses ve her an kayıt altına alınıyor olsaydı ne olurdu?”

KIMI bizlere ne vadediyor?

Seattle’daki COVID-19 salgını sırasında agorafobik bir teknoloji çalışanı, bir veri akışını incelerken bir şiddet suçunun kanıtlarını keşfeder ve bunu şirketine bildirmeye çalıştığında birtakım direniş ve zorlu bir bürokrasiyle karşı karşıya kalır. Daha sonrasında, en büyük korkusuyla yüzleşir ve evsiz nüfusun hareketlerini kısıtlayan bir yasanın kabulünün ardından şehrin protestocularla dolu sokaklarına karışır.

KIMI ayrıca Byron Bowers, Jaime Camil, Erika Christensen ve Derek DelGaudio gibi isimlere de kadrosunda yer veriyor. Başrol Kravitz, X-Men: First Class ve Mad Max: Fury Road gibi filmlerde ve ayrıca High Fidelity ve Big Little Lies gibi dizilerde izlediğimiz tanıdık bir yüz. Ancak şüphesiz KIMI, genç oyuncunun filmografisine ekleyeceği ilginç bir portre olacak. Zira kendisini başrollerden ziyade tamamlayıcı yan rollerde izlemeye daha alışkın olduğumuzu söyleyebiliriz. Şu anda Kravitz’in önünde iki büyük sınav var ve eğer her şey yolunda giderse, KIMI ve The Batman filmlerindeki heyecan verici rolleri ona unutulmaz bir kariyer yolu açabilir.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın
You May Also Like