HBO Max dizisi Titans’ın dördüncü sezonunda DC’nin en büyük kötü adamını izleyebiliriz: Lex Luthor! Kim bu Lex Tuthor diyenler için Fandom, onu şöyle özetliyor: “Superman’ın azılı düşmanıdır. Kendini ‘yaşayan en büyük dahi’, ‘zamanımızın suç dehası’ olarak tanımlamaktadır. Birçok hikâyede Superman’i yenmeye çok yaklaşmış olsa da onu hiçbir zaman yenememiştir. Smallville’de Clark Kent yani Superman’in samimi dostlarından biri olsa da zamanla değişmeye ve kötülüğün simgesi olmaya başlamıştır.”

Yeni sezon kadrosunda üç yeni isim!

Joseph Morgan, Titans’ın dördüncü sezonunun kadrosuna katılan son isimlerden biri oldu. The Vampire Diaries ve The Originals’da Klaus’u karakterini canlandıran Morgan, ikonik DC kötü adamı Brother Blood (Sebastian Blood) rolüne adım atacak. “Güçlü bir zekaya ve karanlık bir doğaya sahip içe dönük bir adam” tanımlanan karakter, daha önce Arrowverse’de Kevin Alejandro tarafından canlandırılmıştı.

“Her zaman şiddet tehdidini yanında taşıyan doğal bir lider” olarak tanımlanan Mother Mayhem (May Bennett) rolünün sahibi ise Taboo dizisiyle bildiğimiz Franka Potente. [O] dünyadaki görevine sınırsız bir inançla insan biçiminde bir yırtıcıdır.” Ek olarak Lisa Ambalavanar da, “başkalarını manipüle etmekten ve bunu yaparken kaos yaratmaktan keyif alan bir kara büyü ustası” olarak tanımlanan Jinx karakterine yeniden hayat verecek.

Titans, eski ortağı Batman ile yollarını ayıran Dick Grayson’ın, bir akıl hocasına fazlasıyla ihtiyaç duyan bir grup sorunlu genç kahraman ile karşılaşmasını merkezine alıyor. Yönetmenliğini The Machinist, Transsiberian ve Session 9 gibi yapımların yönetmeni Brad Anderson’ın üstlendiği dizinin kadrosunda Dick Grayson rolünde Brenton Thwaites, Kory Anders rolünde Anna Diop, Rachel Roth rolünde Teagan Croft ve Gar Logan rolünde Ryan Potter gibi isimler yer alıyor. Titans’ın geride bıraktığımız üç sezonunu ülkemizde Netflix üzerinden izleyebilirsiniz!

Bir cevap yazın
You May Also Like