Yabancı dizi sektörünün mihenk taşı haline gelen Lost, hatırlamak isteyenler için şimdi Disney Plus’ta. 14 Haziran Salı gününden itibaren dizi severlerin beğenisine sunulacak. Kült yapımlardan biri olan dizi, günümüzde yapımların bu denli başarılı olmasında başrol oynuyor, desek abartmış sayılmayız.

Kayıp(2004-2010), şimdiye kadar yapılmış en eşsiz televizyon dizisi olabilir. Issız bir adada mahsur kalan bir uçak kazasından kurtulanlarla ilgili konuyu ele alıyor. Ama bundan çok daha fazlası dizinin içinde sizleri bekliyor. 

Konunun kıvrımları ve dönüşleri, inanılmaz ayrıntı seviyesi, üstün karakter gelişimi, olağanüstü yazı ve oyunculuk, hepsi Lost için geçerli. Adeta bağımlılık yapan dizi Disney Plus farkıyla şimdi yeniden izleyicinin karşısına çıkacak..

Lost dizisi ve içeriği

Kayıp, ABC’de gösterime girmesinin üzerinden neredeyse 13 yıl geçti. Şimdiye kadar yapılmış en büyük televizyon dizilerinden biri ve hala oldukça aktif bir hayran kitlesine sahip.

Birinci sezon bizi Lost kavramıyla tanıştırdı. Kulağa çok hoş ve basit gelen bir kelime.Kısa sürede öğrendiğimiz gibi, basit olmaktan uzak. 1. Sezon, daha önce hiç görmediğiniz gizemler, sorular ve sürprizlerle dolu bir dizinin temellerini oluşturuyor. 

Sezon 1 muhtemelen en sevdiğim sezon, ancak onu izleyeli uzun zaman oldu. Bu yüzden benimde bir tekrara ihtiyacım olabilir. Ancak bu bölümdeki prodüksiyon ve çalışma müthiş. Oyuncu kadrosu ve karakterler kusursuza yakın. Karakterlerin büyük bir kısmını önemsememi sağladı, bazıları sonuna kadar sadık kalacak, bazıları olmayacak. Sonuç olarak, 1. sezon kesinlikle beni bu eşsiz diziye tamamen çekti.

Bir yanıt yazın
You May Also Like