Mandalorian, Obi Wan Kenobi ile birlikte Disney Plus’ın önemli serisi oldu. Dijital izleme platformu, Star Wars’tan esinlenerek önemli iki bir seri başlattı. Her iki seri Disney Plus’ta halen izlenebiliyor. İzleyiciler tarafından ise Obi Wan Kenobi ve The Mandalorian fazlasıyla sevildi.

Disney Plus, şimdi ise Mandalorian için yeni sezon müjdesi verdi. İlk iki sezon oldukça iyi geçti. Peki dizinin üçüncü sezonu ne zaman yayında olacak? İzleyiciler fazla bekleyecek mi?

3. sezon Disney Plus’a ne zaman geliyor?

Star Wars Celebration Anaheim sırasında açıklandığı gibi Şubat 2023’te gelmesi planlanıyor. Ancak henüz kesin bir çıkış tarihimiz yok. Disney Plus dizilerinin yeni bölümleri genellikle Çarşamba günleri yayınlanıyor. 3. sezon prömiyeri muhtemelen 1 Şubat, 8 Şubat, 16 Şubat ya da 23 Şubat’ta yayınlanmış olacak.

Mandalorian 3. sezon fragmanı var mı?

Dizi için bir fragman söylentisi bulunuyor. Fakat henüz çevrimiçi olarak hiçbir görüntü yayınlanmadı. Fragmanlar Celebration Anaheim panelleri sırasında gösterildi. İkincisi, ilkinin yalnızca genişletilmiş bir versiyonuydu. Bu yüzden muhtemelen ayrı fragmanlar olarak kabul edilmemeli.

3. sezon hakkında başka ne biliyoruz?

Celebration Anaheim fragmanları, daha önce yalnızca animasyon gösterileri The Clone Wars ve Rebels’da gördüğümüz bir dünya olan Mandalore’a gidecek. Ayrıca, The Book of Boba Fett’te bir flashback görüntüsüyle birlikte göreceğimizi ima etti. İmparatorluk tarafından mahvoldu. Ancak Mando miğferini çıkardığı için kefaret için gezegene geri dönmelidir.

Görüntüler Armorer, Bo-Katan Kryze ve Greef Karga’nın geri döneceğini ortaya koydu. Ayrıca Grogu’nun gezintiye çıktığını ve hala gülünç derecede sevimli olduğunu doğruladı. Bo-Katan, Mandalorya’nın başkenti Sundari’dekine benzer bir tahtta oturan muhteşem bir an yaşıyor (bu oda Klon Savaşları’nın son bölümlerinde belirgin bir şekilde yer alıyor).

Aksiyon sahneleri devasa İmparatorluk Yıldız Destroyerlerini içeriyor. Mando’nun bazı Mandaloryalı dostlarını savaşa götürmesini öneriyor.

Bir yanıt yazın
You May Also Like
Read More

Netflix mi Disney Plus mı?

Sinema sektörü her geçen gün zenginleşirken dijital platformlarında rekabeti kızışır hale geliyor. Geçtiğimiz haftalarda Türkiye’ye gelişini büyük bir…