Disney Plus, gitgide popüler hale gelmeye devam ediyor. Özellikle de film konusunda iyi işler çıkaran platform, vizyondan hemen sonra birçok filmi yayına alıyor. Bu da platformu tercih edenlere daha cazip geliyor.

Marvel serilerinde önemli bir yeri olan Doctor Strange, artık Disney Plus için hazır. Doctoc Stranger filminin ikinci olarak da bilinen “Doctor Strange in the Multiverse of Madness” ev konforunda izleyici ile buluşuyor. Artık Disney Plus’ta izlemek için bekleyiş neredeyse son buldu.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ı Disney Plus’ta izlemek için sabırla bekleyenler için müjde geldi. Bugünden itibaren pek çok bölgede izlenebiliyor. Ancak Türkiye’nin bu bölgelere henüz dahil olmadığı söyleniyor.

Doctor Strange, Disney Plus biletini kaptı

Başrollerini Benedict Cumberbatch ve Elizabeth Olsen’in paylaştığı Marvel devam filmi 22 Haziran’da Disney Plus’ta yayınlandı. Ayrıca izlemek için Disney Plus aboneliğinize ek bir ücret ödeme gerekmiyor.

Önceki Marvel film akışı yayınlarına dayanarak, devam filminin Temmuz ayında geleceği düşünülüyordu. Ancak Sam Raimi’nin yönettiği film, beklenenden bir ay önce yayında. 26 Temmuz’da 4K Ultra HD, Blu-ray ve DVD’de çıkış yapmadan önce 22 Haziran’da aynı gün diğer dijital platformlarda da olacak.

Doctor Strange 2 ne zaman Disney Plus’a gidiyor?

Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ı 22 Haziran Çarşamba günü Disney Plus’ta izleyici ile buluştu. Avrupa’da birçok ülkede halihazırda yayında. Ülkemizde ise yayınlanması için henüz bir resmi açıklama gelmedi. Ancak yakın bir zamanda da Türkiye’deki izleyiciler Doctor Strange filmine ulaşabilecek.

Doctor Strange 2, Disney Plus  gece yarısından itibaren İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya İspanya, Avustralya gibi ülkelerde yayına alındı. 

Disney Plus daha öncesinde Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings sinemalarda gösterimden kaldırıldıktan iki ay sonra yayınlamıştı. Kasım ayında sinemalarda gösterime giren Eternals, yine aynı şekilde 68 gün sonra Disney Plus’ta izleyici ile buluşmuştu.

Bir cevap yazın
You May Also Like