Apple TV+ bugün Severance, For All Mankind, Foundation, See, Invasion ve Mythic Quest gibi hit yapımları 2022 SDCC’sine geleceğini duyurdu. Akış platformu, Apple TV+’ın en ilgi çekici dizilerinden bazılarının oyuncu kadrosu ve ekibiyle birlikte paneller sunmanın yanı sıra, bu yılki San Diego Comic-Con’a katılan hayranlar için bir Severance etkileşimli kurulumu da sunacak.

Son birkaç yıldır Apple TV+, on yılın en ilgi çekici programlarından bazılarını finanse ediyor ve yayınlıyor. 2022’nin SDCC’si sırasında izleyiciler, dört farklı panelde en sevdikleri programlarla ilgili bazı büyük haberler bekleyebilirler. İlk olarak, Severance ile ilgili bir panelde baş yapımcı ve yönetmen Ben Stiller, yaratıcı ve yönetici yapımcı Dan Erickson ve oyuncu kadrosu Adam Scott , Britt Lower , Tramell Tillman , Dichen Lachman ve Jen Tullock, hit dizinin sırlarını tartışacak. 

Ayrıca, SSCB’nin ABD’den önce Ay’a ulaştığı ve Soğuk Savaş sırasında uzay yarışını uzattığı bir dünyayı hayal eden alternatif tarih dizisi For All Mankind’e özel olarak ayrılmış bir panel de var. Bu panelde yaratıcılar ve yönetici yapımcılar Ronald D. Moore, Matt Wolpert ve Ben Nedivi; yönetici yapımcı Maril Davis; ve oyuncular Joel Kinnaman, Shantel VanSanten, Jodi Balfour, Sonya Walger, Krys Marshall, Cynthy Wu, Casey Johnson, Coral Peña ve Wrenn Schmidt.

Apple’dan önemli bir etkinlik

Sektördeki en büyük çok oyunculu başarıdan sorumlu bir video oyunu şirketi hakkında bir komedi dizisi olan Mythic Quest hayranları içinde bir panel de var. Panel, işyeri komedisinin son iki sezonunu tartışmanın yanı sıra, gelecek üçüncü sezona özel bir ilk bakışı da gösterecek. 

Panel, haberleri sunmak için yaratıcı ve yönetici yapımcı Megan Ganz , baş yapımcı ve yıldız David Hornsby ve oyuncuları Charlotte Nicdao, Danny Pudi, Imani Hakim, Jessie Ennis ve Ashly Burch’u bir araya getiriyor.

Son olarak, son DSCC Apple TV+ paneli, akış platformunun hikaye anlatıcılarına adanıyor. Bu panel, birçok Apple TV+ yapımında tasvir edilen fantastik evrenlerin yaratılmasını tartışacak. 

Birden fazla dizinin gelecek bölümlerine ilk bakış açısı getirecek. Bu panelde For All Mankind’in yaratıcısı ve yürütücü yapımcısı Ronald D. Moore, Invasion’ın yürütücü yapımcısı Simon Kinberg , See’nin yürütücü yapımcısı ve showrunner’ı Jonathan Tropper yer alıyor. David S. Goyer de Foundation setinden bilim kurgu yazarı Isaac Asimov’un eserlerinden esinlenerek hazırlanan dizinin 2. Sezonuna kısa bir bakışla katılacak.

Bir cevap yazın
You May Also Like