Apple TV+, hit dizileri Physical’ın ikinci sezonuyla ilerlemeye devam ediyor. Yeni sezonda ana karakterin yolculuğunu çevreleyen yaratıcı bir oyuncu kadrosu başarılı işler çıkarıyor. Ayrıca ekip ile iligili bir dizi anlatım paylaşıldı.

Şimdiye kadar, aerobikte en iyi isim olmak için merdiveni tırmanmaya devam eden kahraman Sheila Rubin’i (Rose Byrne) sonunda yakaladık. İlk fitness videosunun ilk çıkışını yeni yaptı. Ancak artık onunki artık şehirdeki tek stüdyo olmadığı için atlamak için daha fazla engeli var. 

Sheila, kocasıyla (Rory Scovel) arasındaki aşkı sonlandırmak için yeterli olup olmadığı merak ediliyor, Sheila için işler sarsılıyor ve gözü başka birine kaymaya çoktan başladı.

Kaynak: Apple TV+

Physical oyuncu karakterleri yeni sürprizlere açık

2. Sezon için bir Instagram tanıtım dizisinde, karakteri en iyi tanıyanlardan haber geliyor. Yaratıcı Annie Weisman, Greta’yı oynayan ortak yıldız Diedre Friel ve Vincent Green’i oynayan dizinin yeni oyuncusu Murray Bartlett . İzleyiciler, uzmanlıkları sayesinde Sheila’nın arkadaşlıklar, kıskançlık, girişimcilik, ihanet, evlilik ve hepsinden daha da ilgi çekici olan sırlarla olan kişisel bağlantısı da dahil olmak üzere birçok katmanını tanıyor.

Weisman ve oyuncu arkadaşları, izleyicileri Sheila’yı neyin harekete geçirdiğine ve onun bulunduğu yere kadar taşıdığı bagaja derin bir dalış yapıyor.

Yapım, on yıldan uzun bir süredir televizyon dünyasının temel taşlarından biri olan ve neredeyse ‘Aile ve Çaresiz Ev Kadınları’ gibi yapımlarda yer alan Weisman tarafından yaratıldı ve yazıldı. Aynı zamanda baş yapımcı ve showrunner olarak da görev yapıyor. 

Physical oyuncu kadrosu

Ödüllü yönetmen Stephanie Laing, Alexandra Cunningham, John McNamara, Sera Gamble, Craig Gillespie ve Byrne ile birlikte Tomorrow Studios’tan Marty Adelstein ve Becky Clements ile birlikte yönetmen ve baş yapımcı olarak diziye yeteneklerini ekliyor. Alissa Bachner yardımcı yapımcı olarak katılıyor.

Serinin 1. sezonu, Sheila’nın aerobik fitness çılgınlığının lideri olmaktan gelen güce olan yeni takıntısını ortaya koyuyor. 1980’lerde, izleyiciler Sheila’nın vücuduyla olan sağlıksız ilişkisinin onu sonsuza dek değiştirecek bir egzersiz yolculuğuna başlamasını konu alıyor. Byrne, Scovel, Bartlett ve Friel ile birlikte dizinin yıldızları Geoffrey Arend, Paul Sparks , Lou Taylor Pucci , Della Saba , Ashley Liao ve Ian Gomez gibi isimler var.

Bir cevap yazın
You May Also Like