Apple TV+, Emmy ödüllü Maya Rudolph’un başrolde yer aldığı ve baş yapımcılığını üstlendiği ve başrolünde yer aldığı iş yeri komedisi Loot’un ikinci sezonu için yenilendi. Müjdeli haberi yapım plaftromu Apple TV bizzat kendi verdi. 

Sezonun 24 Haziran’da yeniden başlamasıyla, bu duyuru, 10 bölümlük sezonunun beşinci bölümünü henüz yayınlamış olan dizinin ilk sezonunun tam ortasında geliyor. Dizi her hafta Cuma günleri yeni bölümleri yayınlıyor.

İlk gösteriminden bu yana dizi, izleyicilerden ve eleştirmenlerden olumlu geri dönüşler aldı. Çoğu kişi diziyi ”komik ve iç açıcı” olarak tanımlandı.

Loot konusu ve kadrosu

Dizinin kadrosunda Rudolph’a katılan yıldızlar arasında Michaela Jaé Rodriguez, Joel Kim Booster, Nat Faxon, Ron Funches ve Stephanie Styles yer alıyor. Dizi, 20 yıllık kocası ona ihanet edip kendi kendini yok eden bir sarmalın içine attığında hayatı alt üst olan milyarder Rudolph’un canlandırdığı Molly Novak’ı konu alıyor. 

Dibe vurduğunda, sahibi olduğu bir yardım vakfı ona ulaşır. Bu temelle olan etkileşimleri ve yolculuğu sayesinde “kendini keşfetme yolculuğuna çıkar. Kendine geri dönmek için ihtiyacı olan şey başkalarına geri vermek olabilir.”

Loot , Emmy Ödüllü yaratıcılar Alan Yang ve Matt Hubbard tarafından oluşturuldu ve yazıldı. Aynı zamanda yönetici yapımcı olarak görev yapıyor. 

Yang ve Apple TV+’ın daha önce çok ödüle aday gösterilen antoloji dizisinde birlikte çalıştıkları ikinci kez ortak çalışması yapıyor. Natasha Lyonne ve Danielle Renfrew Behrens, Rudolph’un Animal Pictures afişi aracılığıyla Rudolph’a yönetici yapımcı olarak katıldı. Bunlara ek olarak, 3 Arts’tan Dave Becky de yönetici yapımcı olarak görev alıyor.

Bir cevap yazın
You May Also Like