Apple TV+, San Diego gerçekleşen Comic-Com’daki Storytellers of Apple TV+ panelinde kıyamet sonrası dizisi ‘See’ ile ilgili bombayı patlattı. Hayranların merakla beklediği üçüncü ve son sezonu için yepyeni bir fragman yayınladı. Jason Momoa’nın başrolde oynadığı dizi 26 Ağustos 2022 Cuma günü hizmete açıklacak.

Acımasız ve ilkel bir gelecekte, insanlığın görme yeteneğini kaybetmesi gibi ilginçi içeriğe sahip dizi üçüncü sezon ile final yapacak. Apple TV+ dizisinin üçüncü sezonu ve son sezonu, Baba Voss’un (Momoa) nihayet düşmanını yenebilmesinden bir yıl sonra başlayacak.

See ve üçüncü sezon hakkında bilinmesi gerekenler

Kardeş Edo, ailesine veda ettikten sonra, ormanda uzaktan yaşamaya karar verdi. Bir Trivantian bilim adamı, insanlığın geleceğini tehdit ediyor. Yeni ve yıkıcı bir görüşlü silah biçimi geliştirdiğinde, Voss kabilesini kurtarmak için Paya’ya dönmek zorunda kalıyor.

Yepyeni fragman, Voss’un bu yeni silahı sergilemeye geçmeden önce yeni rahat hayatını yaşamasıyla açılıyor. Yıkım gücü tüm kasabaları ve şehirleri molozdan başka bir şey bırakmıyor. Fragman, sezon inşasını topyekün bir savaşa dönüştürdünü gösteriyor.

Dizide, görme engellileri temsil ettiği için onurlandırılan ve 2020’de Ruderman Family Foundation Seal of Authentic Representation’ı kazanan, kör veya az gören oyuncular ve ekip yer alıyor. See ayrıca bu yıl NAACP Image Awards adaylığıyla da tanındı. Aynı zamanda Alfre Woodard, Drama Dizisi kategorisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday.

See ne zaman yayında?

See’nin üçüncü ve son sezonu, 26 Ağustos’ta Apple TV+’da ilk bölümü yayın hizmetine gelecek. Ardından yeni bölümleri haftalık olarak yayınlanacak. İlk iki sezon tüm dünyada Apple TV+’da yayınlandığından, hayranlar dizinin ilk iki sezonunu final sezonundan hemen önce izleyebilir.

Bir cevap yazın
You May Also Like