Ünlü yıldız Zachary Levi , Lionsgate ve Kingdom Story Company’nin yapımcılığını üstlenecekleri  ilham verici ve gerçek bir dram hikayesi  “The Unbreakable Boy”’un başrol oyuncusu olacak.

Jon Gunn, bu projede  senarist ve yönetmen olarak yer alacak. Gunn,  I Still Believe’in yazarı ve yapımcısıydı ve aynı zamanda Hıristiyan drama filmi Do You Believe?i yönetmişti.

İnanç temelli bir drama olarak tanımlanan “The Unbreakable Boy” filmi, Scott M. LeRett ve Susy Flory’nin aynı adlı kitabına ve Austin adlı genç bir çocuğun ilham verici gerçek hikayesine dayanıyor. Nadir görülen bir kemik hastalığı ile doğan Austin, aynı zamanda otizmli. Austin, tüm bu farklılıklarına rağmen, hayata karşı iyimser bir bakış açısına sahiptir ve hiçbir şeyin bunu engellemesine izin vermez. Sonunda, Austin’in hayata dair neşeli yaklaşımı herkesin düşüncelerini değiştirir ve Austin’in etrafında toplanmalarını sağlar.

Zachary Levi, filmde Austin’in babası Scott rolünü üstlenmek için imza attı. Şu anda, oyuncu kadrosunda başka kimlerin yer aldığını bilmiyoruz. Bu nedenle, ilham verici drama filminde kimin Levi ile başrol oynayacağını merak ediyoruz.

Kamera arkasındaki Jon Gunn, filmde yönetmen olarak görev yapacak. Gunn, son zamanlarda 2015 yapımı Hıristiyan drama filmi Do You Believe’in yönetmenliğini yapmış olduğu için yine inanç temelli bir film olan “The Unbreakable Boy”u yönetmek için özellikle uygun görüldü. Gunn, daha önce KJ Apa ve Britt Robertson’ın oynadığı ‘I Still Believe adlı romantik drama filminin senaryosunu yazmıştır.

Jon Gunn,The Unbreakable Boy’un yönetmenliğini yapmanın yanı sıra filmin senaryosunu da kaleme alacak.

Kamera arkasında yer alan kişiler arasında, her ikisi de projede yapımcı olarak görev yapacak olan Jerilyn Esquibel ve Peter Facinelli yer alıyor. “The Unbreakable Boy” projesinin yanı sıra ‘Shazam! 6 Güç’ filminin devamı olan ‘Shazam! Fury of the Gods’ filminde yer alacak olan Levi, 2021 yılında yayınlanacak olan ‘American Underdog’ filminde başrol oynayacak. Bunun yanı sıra, yakında yayınlanacak olan ‘Undercover’ adlı komedi filminde başrol oyuncusu olarak yer alıyor.

“The Unbreakable Boy” filminin hangi tarihte vizyona gireceği ise henüz bilinmiyor.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like