Jennifer Lopez ve Josh Duhamel’in başrollerini paylaştığı romantik komedi filmi “Shotgun Wedding” önümüzdeki yaz beyazperdede olacak.

Lionsgate filminin 29 Haziran 2022’de gösterime girmesi planlanıyor.

Darcy (Lopez) ve Tom (Duhamel), “Shotgun Wedding”de ailelerini bir destinasyon düğünü için bir araya getiriyor. Ancak çift korkmaya başladığında, tüm düğün rehin alınır ve “ölüm bizi ayırana kadar” ifadesine yeni bir anlam kazandırır.

Armie Hammer daha önce Lopez’in karşısında oynayacaktı, ancak cinsel taciz ve sosyal medya tartışmalarının ardından Ocak ayında filmin kadrosundan ayrıldı. Hammer’ın ayrılmasından kısa bir süre sonra “Shotgun Wedding”  için üretime başlandı ve geçen hafta başında aylar süren çekimleri tamamlandı.

Jason Moore, “New Girl”ün yaratıcısı Elizabeth Meriwether ve Mark Hammer’ın yazdığı “Shotgun Wedding”in yönetmen koltuğuna oturdu. Filmde ayrıca Jennifer Coolidge, Lenny Kravitz ve Cheech Marin rol alıyor.

Lionsgate ayrıca diğer iki projesinin çıkış tarihlerini de belirledi: “The Protégé” 20 Ağustos 2021’de ve “White Bird: A Wonder Story” 16 Eylül 2022’de yayınlanacak.

Samuel L. Jackson, Michael Keaton ve Maggie Q’nun rol aldığı “The Protégé” (önceki adıyla “The Asset”) başrolde yer alıyor. Hikaye, çocukken efsanevi suikastçı Moody (Jackson) tarafından kurtarılan ve dünyanın en yetenekli sözleşme katili olmak için eğitilen Anna (Q) etrafında dönüyor. Ancak Moody vahşice öldürüldüğünde, Anna intikam alır ve esrarengiz bir katille (Keaton) bir kedi-fare oyununa karışır.

“White Bird: A Wonder Story”, önceki romanı “Wonder”ın Lionsgate için ticari bir başarı haline gelen RJ Palacio’nun kitabından uyarlandı. Yaklaşan uyarlama, “Wonder” ile aynı sinematik evrende geçiyor ve bir ilkokul zorbası olan Julian Albans’ın hikayesini anlatıyor. Okulundan ayrıldıktan sonra, Paris’ten Grandmère’i (Helen Mirren) tarafından ziyaret edildi ve Nazi işgali altındaki Fransa’da genç bir kız olarak yaşadığı deneyimi anlatırken dönüşüme uğradı.

Bir cevap yazın
You May Also Like